Vivus aizdevēja kredīts

Visi aizdevēji, Viss

Vivus piedāvā aizņemties ne tikai ātro kredītu, bet arī patēriņa kredītu. Patēriņa kredīts pie Vivus ir īpaši izdevīgs un tas piedāvā saņemt naudu uz ilgāku laika posmu nekā ātrie kredīti. Patēriņa kredīts tiek izmantots dažādiem mērķiem, no kuriem populārākie ir mājokļa labiekārtošana, remontdarbu veikšana, dažādu sadzīves iekārtu iegāde, neliels ceļojums uz ārzemēm kopā ar ģimeni un draugiem vai arī citu parādu nomaksai.

Vivus.lv piedāvā saņemt patēriņa kredītu, sākot no 200 eiro līdz pat 1500 eiro lielai naudas summai.

Kas var pieteikties Vivus.lv patēriņā kredītam?

Vivus

Pie Vivus.lv patēriņa kredīta var pieteikties visi Latvijas Republikas iedzīvotāji, kuriem ir oficiāli ikmēneša ienākumi un, kuriem nav nenokārtotu kredītsaistību citās kredītu kompānijās vai uzkrātos parādus pie privātajiem aizdevumiem. Vivus.lv patēriņa kredīts ir viens no populārākajiem kredītu veidiem Latvijā, jo tas ir diezgan viegli pieejams, ar draudzīgiem aizdevuma nosacījumiem un atsaucīgu klientu apkalpošanas servisu.

Vivus.lv galvenais mērķis ir profesionāla un kvalitatīva klientu apkalpošana. Patēriņa kredīta labākās īpašības ir tā elastīgums, jo atšķirībā no ātrā kredīta, kas ir jāatmaksā 31 dienas laikā, Vivus.lv patēriņā kredītu var atmaksāt līdz pat 24 mēnešu ilgam laika posmam. Šādi sadalot kopējo aizdevumu, būs daudz vieglāk to atmaksāt, jo ikmēneša maksājums būs diezgan neliels, salīdzinājumā ar ātrā kredīta maksājumu, kas parasti ir diezgan liels, jo visa summa ir jāatmaksā vienā maksājumā. Protams, ātro kredītu var pagarināt, taču naudas summa atmaksai no tā nemainīsies. Viss, ko iegūsiet, būs vēl viens mēnesis, lai varētu sakrāt naudu pilnai aizdevuma atmaksai. Vivus.lv patēriņa kredīts ir īpaši izdevīgs ar to, ka tas piedāvā saviem klientiem doties kredītu brīvdienās.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *