VIVUS

Aizdevumi, Visi aizdevēji, Viss

Vivus.lv ir ātro kredītu aizdevējs, kurš aizdod ne tikai ātros kredītus, bet arī patēriņa kredītus un tas ir liels pluss. Aizņēmējs jeb klients var izvēlēties, ko aizņemties. Ja kredīts ir nepieciešams mazās summās un uz īsu termiņu, tad viņš var ņemt ātro kredītu, bet savādāk – patēriņa kredītu. Protams, ka kredīts no Vivus.lv neder visās situācijās, bet tas der daudz kur. Māju nenopirksi, bet apkopsi daudz, jo summas ir līdz 1500 eiro pēc Latvijas valūtas.

VIVUS

Šis aizdevējs, kā jau visi, piedāvā savus kredītus ar specifiskiem noteikumiem un prasībām. Šajā gadījumā, jums ir jāatbilst sekojošām prasībām:

  • Jūs esat vecumā no 20 līdz 75 gadiem
  • Jūs esat Latvijas Republikas pastāvīgais iedzīvotājs
  • Jums nav sabojāta kredītu vēsture
  • Jums ir pastāvīgi ienākumi ar ko spēsiet veikt aizdevuma atmaksu
  • Jums ir bankas konts kādā no Latvijas bankām
  • Jums ir nepieciešams arī mobilā telefona numurs un e-pasts

Kā jau minēts, aizdevējs izvērtē katra pieteikuma nianses un nosaka piemērotāko kredīta apjomu kuru varat saņemt. Atkarībā no summas un termiņa, jums var tikt prasīts iesūtīt konta izrakstu vai kādu citu dokumentāciju, lai apliecinātu jūsu maksātspēju.

Biežākie iemesli atteikumam ir nepietiekami ienākumi vai slikta kredītu vēsture. Nepietiekamu ienākumu gadījumā, aizdevējs jums, parasti, piedāvā aizņemties mazāku naudas summu, bet ir iespējams arī pilnīgs atteikums. Kredītu vēsture gan ir biežākais iemesls kāpēc tiek atteikti kredīti. Parādsaistības, nenomaksāti kredīti, pārāk daudzi citi kredīti ir par iemeslu atteikumiem.

Vivus.lv ir ļoti populārs, jo piedāvā saņemt arī gana lielu naudas summu un to izdarīt ļoti ātri. Tas gan nenozīmē ka tas ir ļoti drošs vai būtu jāizvēlas katrā situācijā. Iespēja aizņemties papildus pie jau esošā kredīta, padara to ļoti riskantu, jo varat nonākt situācijā ka aizņematies vēl un vēl, bet kredīta atmaksa kļūst aizvien grūtāka. Lai izvairītos no šādām situācijām, katrs kredīts ir ļoti rūpīgi jāpārdomā, īpaši tad, ja varat un plānojat aizņemties lielāku naudas summu. Kredīta maksājumu atlikšana un papildus aizņemšanās var radīt ļoti nopietnas sekas ar kurām varat nespēt cīnīties. Taču, attiecīgā situācijā, šis kredīts var būt ļoti noderīgs un izdevīgs.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *