ViaCredit kredīts

Visi aizdevēji, Viss

Viens no uzticamākajiem patēriņa kredīta devējiem Latvijā ir ViaCredit patēriņa kredīts, kas savus pakalpojumus piedāvā jau vairāk, kā 10 gadus. ViaCredit patēriņa kredīts ir īpaši izdevīgs, jo piedāvā saņemt aizdevumu, kuru nav uzreiz jāatmaksā pilnībā. Kā tas tiek darīts, ja aizņematies ātro kredītu. Savukārt patēriņa kredītu ir iespējams atmaksāt vairāk, kā 24 mēnešu laikā. Kas var saņemt

ViaCredit patēriņa kredītu?

Viacredit

Kā to nokārtot? Pie ViaCredit ir iespējams saņemt patēriņa kredītu visiem tiem, kas ir strādājoši Latvijas Republikas pilsoņi, kuriem nav nenokārtotu parādsaistību pie citiem kredītu devējiem. Protams, ir jāņem vērā, ka ir jābūt vismaz 18 gadu vecumā, lai varētu saņemtu ViaCredit patēriņa kredītu. Patēriņa kredītu var nokārtot piesakoties aizdevumam ViaCredit mājaslapā, kur arī būs iespējams izvēlēties naudas summu, kāda Jums ir nepieciešama un laika posmu uz kādu Jūs šo aizdevumu velētos saņemt. Lai pieteiktos aizdevumam Jums ir nepieciešama aktīva e-pasta adrese, bankas konts kādā no Latvijas komercbankām un mobilā tālruņa pieslēgums pie kāda no Latvijas mobilo sakaru operatoriem. Piesakoties patēriņa kredītam, iespējams, tiks prasīts uzrādīt savu konta izdruku par pēdējiem 3 vai 6 mēnešiem. To visvieglāk ir saņemt, atverot savu interneta banku un pieprasot PDF formātā izziņu par sava konta vēsturi, sev nepieciešamajā laika posmā. Patēriņa kredīta pieteikums tiek izskatīts dažu stundu laikā un atbilde par piešķiršanas lēmumu Jums pienāks īsziņas veidā. Patēriņa kredīts pie ViaCredit ir izdevīgs ar to, ka tas piedāvā iespēju saviem klientiem doties kredītu brīvdienās, kas nozīmē to, ka tādā veidā tiek pārtraukta jebkāda pamatsummas maksāšana un klients veic tikai ikmēneša aizdevuma procentu maksājumus.

Patēriņa kredīts ir kredīts plaša klāsta vajadzību apmierināšanai. Ja jūs atrodat kādu lielisku piedāvājumu, zemi procenti, pietiekoši garš atmaksas termiņš un tamlīdzīgi, tad tā ir lieliska iespēja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *