Soļi, lai beigtu par sevi šaubīties

Atbildes, Viss

Katrs cilvēks kādā brīdī par sevi šaubās. Mēs, savā prātā, izklāstām visu, kas var noiet greizi un apšaubām savas spējas paveikt konkrēto darbu vai darbību tā, lai nerastos problēmas, lai neviens nesmietos par mums vai viedoklis par mums nemainītos uz slikto pusi.

Lai mēs beigtu šaubīties par sevi, katram ir jāsaprot, ka nevienam nepadodas viss. Mums katram ir lietas kas padodas labāk un lietas kas padodas sliktāk, līdz ar to, ja mums kaut kas neizdodas, tas nenozīmē, ka esam sliktāki par citiem, tas tikai nozīmē, ka kaut kas cits, mums padodas labāk.

Šaubas ir viens no iemesliem, kas palīdz šīm neveiksmēm, jo mēs satraucamies un nespējam koncentrēties. Savā ziņā, mēs ar savām šaubām paši radām situācijas, kad varam sevi apšaubīt. Lai no tā izbēgtu, ir jāsaprot un jāpieņem, ka nav nekas slikts, ja kaut kas neizdodas. Tas nozīmē, ka mēs cenšamies.

Ja mēs baidāmies, ka kāds par mums smiesies, tad jāsaprot, ka arī tam, kurš smiesies, ir līdzīgas šaubas. Ar šaubām ir jāsadzīvo, bet tās nedrīkst valdīt pār dzīvi. Šaubas, tāpat kā bailes, liek mums domāt par to, ko darām. Bez bailēm mēs varētu izskriet uz šosejas un mums būtu vienalga, tāpat arī šaubas mums dod iespēju kārtīgi apdomāties. Mēs varam izvērtēt visu, kas var neizdoties un rīkoties tā, lai tā nenotiktu. Taču šaubas nedrīkst būt noteicošais tam, ko darām vai nedarām.

Lai pārstātu sevi apšaubīt vai, pareizāks sakot, lai šaubas nevaldītu pār jums, ir jāpārliecina sevi, ka nav nekas slikts mēģināt, tas ir labāk, kā nekad neko nemēģināt. Esiet pārliecināti par savām spējām un talantiem. Nebaidieties parādīt to citiem. Pat ja jums neizdodas viss tā, kā plānots, jūs ar katru reizi kļūstat drošāki, jo saprotat, ka pasaule vēl nebeidzas tikai tāpēc ka kaut kas neizdevās kā plānots.

Šaubas būs vienmēr, ar tām ir jāsadzīvo, tās ir jāizmanto savā labā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *