SMScredit.lv ātrais kredīts

Visi aizdevēji, Viss

SMScredit.lv ir īstermiņa jeb ātro kredītu aizdevējs, kas Latvijā ir izvirzījies topu augšgalā. Galvenie SMScredit.lv popularitātes iemesli ir aizņemšanās procesa ātrums un ērtums, kā arī iesaistīšanās un dažādu labdarības projektu sponsorēšana.

Galvenokārt SMScredit.lv pakalpojumus izmanto cilvēki, kuriem pēkšņi radušās neliela apjoma finansiālas vajadzības. Strādājošajiem tās biežāk ir dažas dienas pirms algas izmaksas, studentiem – pirms stipendijas saņemšanas, kā arī citiem tās ir ikdienas vai negaidītas situācijas, kā rēķinu apmaksa, elektrotehnikas preču iegāde un citi.

SMScredit.lv piedāvā aizņemties jebkuru summu no EUR 50 līdz 425 uz sevis izvēlētu termiņu no 10 līdz 30 dienām. Kredītu var saņemt vien 10 minūšu laikā, bez ķīlas vai galvojuma. Viena no galvenajām priekšrocībām, aizņemoties naudu no SMScredit.lv, ir, ka klientam ir iespēja atlikt kredīta atmaksu. Tādā gadījumā aizņēmējs var pagarināt atmaksas laiku tik reizes, cik tas ir vajadzīgs. Tas ir maksas pakalpojums, un termiņu var pagarināt par 7, 14 vai 30 dienām.

Ir noteikti kritēriji, pēc kuriem SMScredit.lv vadās, sniedzot naudas aizdevumus. Pirmkārt, aizņēmējam jābūt no 20 līdz 75 gadu vecam Latvijas Republikas pilsonim.  Otrkārt, klientam jābūt atbilstošiem stabiliem ikmēneša ienākumiem un konts kādā no Latvijas bankām, lai tiktu garantēta iespēja bez problēmām atmaksāt kredītu, iekļaujoties noliktajā termiņā. Šis kritērijs stingri tiek ņemts vērā, jo rada uzticību aizņēmējam. Treškārt, nozīme ir arī tam, vai personai nav pārkāptas parādsaistības kādās finanšu institūcijās, nav parādnieku reģistros un vai ir atmaksāts iepriekšējais (ja tāds ir izsniegts) SMScredit.lv aizdevums. Šie kritēriji ir veidoti, lai pasargātu klientus no finansiālām problēmām, ja rastos situācija, kad kredītu nav iespējams atmaksāt.

Kredīta aizņemšanās process ir salīdzinoši ērts, neprasa daudz laika, un to var veikt, neizejot no mājām. Pirmais solis ir reģistrēšanās SMScredit.lv mājaslapā. Tā prasa, apmēram, 10 minūtes un ir veicama tikai vienu reizi. Reģistrējoties ir jānorāda savs personas kods, e-pasta adrese, tālruņa numurs.  Pēc reģistrēšanās ir jāpiesaka vēlamais aizdevums, tad pēc šī aizdevuma izskatīšanas un apstiprināšanas 10 minūšu laikā SMScredit.lv  izsniedz ātro kredītu. SMScredit.lv mājaslapa ir pieejama visu diennakti,  tādēļ reģistrēšanās ir pieejama jebkurā brīdī.

Vēl “pluss”, izvēloties SMScredit.lv savam pirmajam īstermiņa kredīta aizdevumam, ir 100% atlaide komisijas maksai, aizņemoties līdz pat 300 eiro uz termiņu līdz 30 dienām. Tas dod izdevību pirmajā aizņēmuma reizē pēc termiņa beigām atdot tieši tikpat lielu naudas summu, cik sākumā aizņēmies.

SMScredit.lv labo slavu veido arī labdarības pasākumu atbalstīšana un iesaistīšanās sabiedriskos procesos izklaides, sporta un kultūras dzīvē. Pazīstamākie projekti ir “LabieDarbi.lv” un kustības “Atbildības diena” atbalstīšana un veicināšana. Šis faktors popularizē SMScredit.lv vārdu sabiedrībā un veicina cilvēku izvēli veikt ātrā kredīta aizņēmumu tieši šeit.

SMScredit.lv ātrais kredīts ir izdevīgs lēmums, aizņemoties naudu negaidītā vai neplānotā situācijā. Turklāt klientam ir iespēja atmaksāt attiecīgo summu, sadalot kredītu vairākos maksājumos un norēķinoties pa daļām, kas atvieglo maksāšanas procesu, samazina kredīta apmēru pakāpeniski, nodrošina to, ka kredīts tiešām tiks atmaksāts pilnībā. Kredīta pieteikšanas process nav sarežģīts, ir izdarāms jebkurā brīdī vai vietā ar interneta pieslēgumu. Klientu apkalpošana ir profesionālā līmenī, un kredīta pieteikums tiek izskatīts operatīvi, kā arī klientiem tiek dota iespēja pagarināt kredīta atmaksas termiņu, kas atvieglo procesu, iekļaujot regulāros maksājumus savā budžeta plānojumā. SMScredit.lv ievieš cilvēkos uzticības un drošības sajūtu, kā arī stabilitāti par ātrā kredīta saņemšanu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *