Sīkdatnes ir nelieli datus saturoši faili, kurus Interneta vietne, kuru apmeklējat, nosūta uz Jūsu datoru, lai saglabātu noteiktu informāciju par Jums kā lietotāju.  Rudzupuke.net izmanto tikai nelielu skaitu sīkdatņu, lai sekotu līdzi kam mūsu lapas apmeklētāji dod priekšroku, autentifikācijai un ievāktu anonīmus datus analītiskiem mērķiem.

Arī mūsu reklāmas partneri izmanto sīkdatnes, kā arī mēs izmantojam pikseļu noteicēju jeb izsekotāju – tie ir Interneta vietnē iekļauti attēli, kas palīdz noteikt un analizēt konkrētās lapas izmantošanas biežumu, aktivitāti un citus parametrus. Turpmāk pārskatīsim sīkāk šī noteicēja izmantošanas veidus.

Lietotāju izvēles noteikšanas sīkdatnes

Pametot Interneta vietni jeb izlogojoties, Rudzupuke.net izmanto vienkārša tipa sīkdatni, lai identificētu, kam lietotājs dod priekšroku, piemēram, skatīties materiālu, kas paredzēts tikai pieaugušajiem, noteiktas valodas izvēla un tamlīdzīgi.

Rudzupuke.net izmanto vienkārša tipa sīkdatnes lai noteiktu lietotāju izvēli, kā arī kādā secībā Jūs skatāties pārraides, atskaņošanas veidu un vai Jūs izmantojat anotācijas.

Autentifikācijas sīkdatnes

Ielogojoties savā kontā tiek izmantota sīkdatne, kas nodrošina pašu pierakstīšanās procesu. Tas satur lietotāja identifikācijas kodu vai lietotājvārdu un citu ar autentifikāciju saistītu informāciju.

Analītiskās sīkdatnes

Mēs izmantojam rīku “Google Analytics” lai uzzinātu, kā lietotāji mijiedarbojas ar mūsu vietni. Šis rīks sniedz informāciju par mūsu vietnes izmantošanas biežumu un lietotāju plūsmu, kā arī detalizētāku informāciju –  caur kādu avotu lietotājs ienāca mūsu vietnē, cik ilgi lietotājs uzkavējās un to lietotāju skaitu, kas apmeklē mūsu vietni pirmoreiz. Zinot, kā mūsu saits tiek izmantots, mēs to varam uzlabot. Lai uzzināt vairāk par “Google Analytics” un kā šis rīks analizē datus, apmeklējiet: http://www.google.com/analytics/.

Pikseļu dati

Mēs izmantojam mazus attēla veida failus jeb tīkla pikseļus, lai ievāktu informāciju par to kā lietotāji izmanto mūsu vietni un laika gaitā varētu to uzlabot. Šī informācija netiek izplatīta tālāk. Visa informācija, kas saistīta ar personības identificēšanu, tiek izdzēsta 90 dienas pēc tās saņemšanas. Šo informāciju izmantojam vienīgi tad, kad Jūs esat pieslēdzies Rudzupuke.net.

Atslēgt sīkdatnes

Lielākā daļa pārlūku piedāvā opciju atslēgt esošās sīkdatnes un nesaņemt informāciju par jaunām sīkdatnēm. Tomēr pastāv iespēja, ka tādā gadījumā daļa no Rudzupuke.net Jums nebūs pieejama tā, kā paredzēts.

Mēs paturam tiesības mainīt atsevišķus noteikumus attiecībā uz sīkdatnēm, ja arī X vietnes vajadzības mainās. Veicot izmaiņas lietotāji vienmēr tiek informēti. Ja izmaiņas ietekmē lietotāja tiesības, mēs par to paziņosim pašā pirmajā lapā, lai garantētu, ka lietotājs ar tām ir iepazinies. Savukārt mazāk svarīgas izmaiņas parādīsies izceltas lapas lejas daļā “privātums”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *