SAVA kartes kredītlimits ar kredītlīniju

Aizdevumi, Visi aizdevēji, Viss

Mūsdienu straujais dzīves ritms bieži ietekmē arī finansiālo situāciju un tās stabilitāti, tādēļ šobrīd strauji ir pieaugusi dažādu īstermiņa aizdevumu popularitāte. Līdzās ātrajiem un patēriņa kredītiem, kā arī kredītlīnijām un kredītkartēm, šobrīd patērētājiem ir pieejams jauns, alternatīvs finanšu pakalpojums – SAVA karte. Kā šis jaunais aizdevuma veids darbojas un kāpēc to izmantot?

SAVA karte – kredītkarte no nebanku aizdevēja

Savacard kredītkarte

Līdz šim kredītkarte ir bijusi banku sektora piedāvāts pakalpojums, bet līdz ar alternatīvo finanšu pakalpojumu attīstību Latvijā šobrīd šādu aizdevumu piedāvā arī nebanku kreditori, kā, piemēram, SIA “VIASMS”, kas ir ieviesis SAVA karti. SAVA karte ir viens no šādiem pakalpojumiem, kas darbojas tieši pēc kredītkartes principa – patērētājam tiek piešķirts kredītlimits no 300 līdz 1500 eiro apmērā, kas pieejams atsevišķā norēķinu kartē jeb kredītkartē, kas var tikt izmantota jebkurā laikā un vietā.

Šī kredītlīnija ir ļoti noderīga gan ārkārtas situācijās gan ikdienas vajadzībām. Jūs, protams, varat izņemt skaidru naudu bankomātos, bet tas maksā papildus komisijas maksu, izdevīgāk ir veikt pirkumus un pārskaitījumus bez skaidras naudas izmantošanas. Šī karte ir ļoti noderīga arī ceļojumos, jo tā tiek pieņemta visur, kur ir iespējams norēķināties ar MasterCard. Šāda karte var būt kā ļoti noderīgs rezerves fonds neparedzētiem izdevumiem, bet varat arī izmantot to kā galveno norēķinu līdzekli. Izvēle šajā ziņā, protams, paliek jūsu rokās.

Ja saņemot karti un kredītlīniju, jūs vēlamā summa netika piešķirta, bet summa tika samazināta, veiksmīgas atmaksas gadījumā, pēc 3 mēnešiem jums ir iespējams šo summu palielināt. Aizdevējs ir gatavs ar laiku jums izsniegt lielāku kredītlīniju. Protams, tas nenozīmē ka varat pārsniegt maksimāli pieejamo summu. Nav arī noteikts par cik lielu summu kredītlīnija tiks palielināta, tas tiek lemts izvērtējot jūsu situāciju un iespējas.

Izvēloties aizņemties šādu kredītlīniju, jums ir jāsaprot ka tās ir nopietnas saistības, īpaši tad, ja aizņematies lielāku naudas summu. Situācijās kad rodas sarežģījumi ar aizdevuma atmaksu, ir jāsaprot ka tas var radīt ļoti nopietnas problēmas. Kredītlīnijai gan ir arī liels pluss, tas ir ka jums nav obligāti jātērē visa summa kura ir pieejama. Jums ir jāmaksā tikai par to, ko esat iztērējuši.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *