Pavisam nedaudz par iekrāšanu

Viss

Ļoti svarīgi ir sekot līdzi saviem pirkumiem, jo cilvēkiem ir tendence pirkt daudz dažādus sīkumus, kuri viņiem nemaz nav vajadzīgi, taču beigu beigās šo sīkumu kopējā summa ir diezgan liela. Tālāk izmantojot pierakstus vari mēģināt atrast veidus kā mazliet ietaupīt naudu. Piemēram tā vietā, lai pārvietotos pa pilsētu ar automašīnu, labāk izvēlies velosipēdu. Tādā veidā sanāks ietaupīt diezgan daudz naudu, jo degviela ir viens no tiem izdevumiem, kas sastāda lielāko daļu ikmēneša izdevumus. Ja rodas nelielas problēmas ar naudas atlikšanu dažādu sadzīves iemeslu dēļ, tad nepārdzīvo, jo vienmēr vari mazliet pagarināt savu krāšanas laika posmu.

EIRO

Piemēram, ja jūs krājat naudu 3 gadus, taču dzīvē rodas situācija, kad 2 mēnešus nespēsiet šo naudu atlikt, tad vienkārši pagariniet krāšanas laika posmu par diviem mēnešiem.

Svarīgi ir mēģināt atturēties no kredītkartēm, jo kolīdz kredītkartē nauda ir mīnusā, tad šai karte tiks skaitīti procenti, kas var sabojāt visu jūsu naudas krāšanas procesu. Parasti tas pat nav finansiālu apstākļu dēļ, jo kolīdz jūs nomaksājiet kredītkartes negatīvo daļu, tad finansiāli būsiet mazliet iepalicis savā krāšanas procesā, taču morāli jums var šķist, ka tas ir liels solis atpakaļ un daudzi cilvēki šādās situācijās padodas un notērē iekrāto naudu. Tas ir tieši tas ko nevajadzētu darīt, tieši pretēji vajadzētu pagarināt savu krāšanas laiku par 1 vai diviem mēnešiem un turpināt stingri turēties pie sākotnējā plāna, nepieļaujot kļūdas.

Svarīgi ir vienmēr samaksāt sev pirmajam. Kolīdz saņem naudu, vispirms samaksā sev un liec savā uzkrājumā, jo mēneša beigās to izdarīt būs krietni vien grūtāk, par cik lielākā daļa nauda jau būs iztērēta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *