Patēriņa aizdevums – kā pieņemt pareizo lēmumu?

Visi aizdevēji, Viss

Patēriņa aizdevums ir viens no visbiežāk izmantotajiem kredītu viediem, kas paredzēts īstermiņa naudas problēmu risināšanai un neparedzētu izdevumu segšanai. Kopš patēriņa aizdevumu piedāvā ne tikai bankas, bet savā pakalpojumu klāstā papildus ātrajiem kredītiem ir ieviesuši arī nebanku kreditori, šie aizdevumi ir kļuvuši ievērojami pieejamāki patērētājiem. Tomēr ērtā pieteikšanās šāda veida kredītam, nebūt nenozīmē to, ka Tev nav jābūt piesardzīgam, tādēļ pirms pieteikšanās kredītam, atbildi uz vienu galveno jautājumu – cik daudz Tev nepieciešams aizņemties un uz cik ilgu laiku?

Cik daudz un uz cik ilgu laiku?

Aprēķina formula šajā gadījumā ir pavisam vienkārša – aizņemies pēc iespējas mazāk un centies atmaksāt pēc iespējas ātrāk. Lai izvairītos no problēmām, pirms patēriņa kredīta ņemšanas pārliecinies par to, cik lielas naudas summas samaksāšana par kredīta ikmēneša maksājumiem Tev neradīs nekādas problēmas – kredītspeciālisti norāda, ka kredītsaistībām nevajadzētu pārsniegt 40% no Taviem ikmēneša ienākumiem, tomēr tas ir atkarīgs no katras individuālās situācijas, tādēļ Tev būtu nepieciešams ļoti rūpīgi izanalizēt, cik lielu naudas summu aizņemties.

Svarīgi pieminēt arī to, ka patēriņa aizdevums, kas ir paņemts ar ilgāku atmaksas termiņu, var nodrošināt Tev mazākus ikmēneša maksājumus, tomēr tas vienlaikus nozīmēs arī to, ka procentu maksājumos visā kredīta atmaksas laikā Tu samaksāsi ievērojami lielāku naudas summu, piemēram, ja Tu aizņemies 1000 eiro uz 12 mēnešiem un procentu likme ir 3%, pēc gada Tu procentu maksājumos būsi samaksājis 360 eiro, bet ja aizņemsies tādu pašu summu uz 24 mēnešiem – procentu maksājumos samaksāsi divreiz lielāku naudas summu, līdz ar to kredīts ilgtermiņā izmaksās vairāk.

Banknote patēriņa aizdevums var Tev palīdzēt, kad visvairāk nepieciešams

Banknote ir nebanku kreditors, kas atšķirībā no citiem šāda veida aizdevējiem nepiedāvā ātros kredītus, bet savā pakalpojumu klāstā ir iekļāvis patēriņa aizdevumu, aizdevumu senioriem, lombarda pakalpojumus un tamlīdzīgi.

Banknote saviem klientiem piedāvā patēriņa kredītus līdz 400 eiro, aizņemoties pirmo reizi, un līdz 1600 eiro, aizņemoties atkārtoti. Jebkuru no minētajām summām Banknote piedāvā aizņemties uz 7 vai 14 dienām, 1, 4, 6, 12, 24 vai 36 mēnešiem. To, cik daudz patēriņa aizdevums Tev izmaksās un kāds būtu labākais kredīta summas un termiņa risinājums, vari ļoti ērtā veidā apskatīt Banknote mājaslapā pieejamajā kredīta kalkulatorā, piemēram:

  • Aizņemoties līdz 400 eiro uz 7, 14 vai 30 dienām, procentu maksa Tev netiks piestādīta un Tev būs jāatdod tieši tik, cik būsi aizņēmies;
  • Aizņemoties 400 eiro uz 4 mēnešiem, Tavs ikmēneša maksājums būtu 130 eiro, kas nozīmē to, ka 4 mēnešu laikā procentu maksājumos Tu samaksātu 120 eiro;
  • Aizņemoties 400 eiro uz 12 mēnešiem, procentu maksājumos Tu samaksātu 360 eiro.

Aizņemies atbildīgi, izvērtējot sev piemērotāko aizdevuma veidu un termiņu, kā arī savas iespējas aizdevumu laicīgi atmaksāt!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *