Pārtikas padomi

Atbildes

Pagatavojiet ēdienus iepriekš, lai izvairītos no gatavošanas, kad Jums nav laika, vai esat noguruši. Kad Jūs atgriežaties mājās no darba, pēdējā lieta, ko Jūs vēlaties darīt, ir gatavot, vai ne? Vai nav lieliski, ja Jūsu ledusskapī ir kaut kas, ko Jūs varat apēst uzreiz? Neizmetiet ēdienu! Kad augļi vai dārzeņi netiek apēsti savlaicīgi, izžāvējiet tos, līdz tie ir pilnīgi sausi un tie kalpos daudz ilgāk noslēgti hermētiskā traukā. Žāvētos augļus var izmantot maisījumos, bet kaltēti dārzeņi var rotāt salātus vai derēt zupai. Jebko neēdamu, piemēram, banānu mizas, var kompostēt nelielā miskastē, lai bagātinātu augsni, ko izmanto pārtikas audzēšanai.

Salīdziniet cenas un dažādus veikalus un dodieties uz to pārtikas veikalu, kur cenas ir zemākas Jums vajadzīgajām precēm. Kam vajadzīgas atlaides garnelēm, ja Jūs vēlaties iegādāties rīsus un tomātus?

Apskatiet, vai ir kādas atlaides, ko piedāvā Jūsu vietējais pārtikas veikals, jo īpaši par precēm, ko Jūs iegādājaties bieži. Nelieli ietaupījumi laika gaitā izveido ievērojamas summas.

Izmantojiet skaidru naudu, kad dodaties iepirkties. Nosakiet summu, ko varat tērēt, un izņemiet to no savas kartes, nepārsniedzot to. Pirkumu veikšana ar kredītkarti rada pārmērīgus izdevumus, jo Jūs nejūtat, kā aiziet Jūsu nauda.

Pērkot citas preces, piemēram, apģērbu, elektroniku un dekoru, Jums ir arī daudz iespēju ietaupīt naudu. Pirmkārt un galvenokārt, ja iespējams, īrējiet vai aizņemieties jebkādus priekšmetus, ko Jūs neizmantosiet nepārtraukti. Tas ietvertu elektroinstrumentus un citu remonta aprīkojumu. Kad Jūs iegādājaties apģērbu, instrumentus un elektroniku, iegādājieties augstas kvalitātes preces, kas izturēs laika pārbaudi. Papildus tam, ziedojiet priekšmetus, kas joprojām darbojas, labdarībai, un priekšmetus, kas nestrādā, būtu pareizi jāpārstrādā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *