Paradumi, kas bremzē tavu izaugsmi

Atbildes, Viss

JautājumsCilvēkiem patīk sūdzēties par to, ka nekas nenotiek, tā kā to vēlamies, bet patiesība ir tāda, ka mēs paši neizmantojam tās iespējas, kas mums ir dotas.

Viens no lielākajiem paradumiem, kas bremzē mūsu izaugsmi, ir tas, ka mums patīk sūdzēties. Mēs izvēlamies koncentrēties uz neveiksmēm tā vietā, lai virzītos tālāk. Mēs kavējamies pie neveiksmes, mēs par to sūdzamies, mēs nevis pārdomājam, kas notika, ka nesanāca, bet koncentrējamies tieši uz to, ka nesanāca. Galvenais, ko darīt, lai virzītos uz augšu ir mācīties no neveiksmēm, bet tūlīt pēc neveiksmes turpināt virzību. Neveiksme ir daļa no izaugsmes procesa, bet mūsu paradums žēloties liek mums pie neveiksmes apstāties un sevi žēlot.

Slinkums ir vēl viens paradums, kurš ļoti smagi ietekmē mūsu izaugsmi. Katram no mums ir iespējas, cik tās ir labas cik sliktas ir cits jautājums, bet iespējas paveras visiem. Taču slinkuma dēļ, mēs varam izvēlēties to neizmantot. Mēs atrodam dažādas atrunas un palaižam šo iespēju garām. Slinkums mūs tur pielīmētus pie dīvāna, bet no dīvāna ir ļoti grūti kaut ko sasniegt, līdz ar to ir jāpārvar šis slinkums un jāiet šī iespēja izmantot.

Izšķērdība ir cits paradums, kas var bremzēt jūsu izaugsmi. Ja jūs vairāk domājat par to kā iztērēt līdzekļus veikalos, izklaidēs un tamlīdzīgi, nevis par to, ko izdarīt ar šiem līdzekļiem, lai veidotu savu nākotni labāku, tad izaugsmes iespējas krietni samazinās. Nav nepieciešams visu savu naudu ieguldīt topošajā biznesā, izvēloties jaunu auto tā vietā, lai īstenotu lielisko biznesa ideju, jums vajadzētu pārdomāt savas prioritātes.

Izaugsme darba vietā var būt atkarīga no daudziem faktoriem. Viens no šiem faktoriem ir jūsu komunikācija un attiecības ar kolēģiem un vadību. Tikai parādot labāko, jūs varat cerēt uz izaugsmes iespējām, ja jūsu ieradumi ir tādi, kas rada sliktu iespaidu uz apkārtējiem, šīs iespējas krasi samazinās. Sevis pilnveidošana ir galvenais šādā gadījumā, ne tikai zināšanu jomā, bet arī personības veidošanas ziņā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *