Lielo notikumu aizdevums

Visi aizdevēji, Viss

Bigbank.lv lielo notikumu aizdevums ir Bigbank piedāvāts aizdevums summā no 2000 līdz 15000 eiro. To varētu saukt arī par patēriņa kredītu, jo Bigbank ir licencēta banka, kas piedāvā būtībā analogu pakalpojumu citu banku piedāvātajam patēriņa kredītam. Tas pieejams cilvēkiem ar ienākumiem virs 500 eiro mēnesī un bez aktīvām ātro kredītu saistībām. Šajā rakstā apskatīsim šī aizdevuma specifiku, kā arī to, kādiem mērķiem šis aizdevums varētu noderēt.

Bigbank.lv lielo notikumu kredīta nosacījumi

  • Summa – no 2000 līdz 15000 eiro;
  • Atmaksas kredīts – no 6 līdz 60 mēnešiem;
  • Procentu likme – no 8.9% gadā, taču atkarīga no kredītņēmēja ienākumiem. Piemērs procentu likmei – 3000 eiro kredīts uz 4 gadiem būs ar gada procentu likmi 19.6% apmērā, no kuriem aizņēmuma likme ir 16.9% un komisijas maksa 60 eiro;
  • Aizdevums pieejams cilvēkiem bez aktīviem vai nesen apmaksātiem ātrajiem kredītiem. Kredītņēmēja ienākumiem jāpārsniedz 500 eiro mēnesī pēc nodokļu nomaksas, un ikmēneša maksājums nedrīkst pārsniegt 40% no kredītņēmēja ienākumiem;
  • Procentu likme tiek noteikta individuāli;
  • Pašlaik (2016. gada augusts) iespējams kredītu bez maksas atgriezt 60 dienu laikā (ar likumu noteiktās atteikuma tiesības ir 14 diennaktis). Lai izmantotu atteikuma tiesības, jānosūta Bigbank.lv iesniegums brīvā formā.
  • lv lielo notikumu aizdevums tiek piešķirts pret ienākumiem summā līdz 10000 eiro, kā arī pret īpašuma ķīlu sākot no 7000 eiro. Tas nozīmē, ka Bigbank.lv var paprasīt nodrošinājumu kredītam no 7000 eiro.
  • Aizdevums tiek piešķirts cilvēkiem, kas sasnieguši 20 gadu vecumu, taču aizdevums pret ķīlu pieejams arī no 18 gadu vecuma. Aizdevumi tiek piešķirti līdz 73 gadu vecumam, un pensionāriem tiek aizdots līdz 2500 eiro.
  • Atšķirībā no bankām, likme nav piesaistīta mainīgiem rādītājiem (EURIBOR, utt.), tāpēc varat būt droši, ka visu kredīta atgriešanas laiku būs jāmaksā paredzami maksājumi, ar kuriem varat rēķināties.
  • Lēmumu par aizdevuma piešķiršanu saņemsiet 24 stundu laikā, bet naudu saņemsiet divu darba dienu laikā.

Tāpat jāmin, ka Bigbank piedāvā aizdevumu atmaksāt pirms termiņa, par to nemaksājot papildus procentus vai soda naudu. Jāņem vērā, ka kredītu var atteikt, ja jums ir sabojāta kredītvēsture, nepietiekami ienākumi vai jau esošas nenokārtotas kredītsaistības. Bigbank.lv tāpat var palielināt jūsu aizdevumu, ja tas nepieciešams, gan izveidojot jaunu līgumu, gan jau esošā līguma ietvaros.

Kādiem mērķiem ņemt Bigbank.lv lielo notikumu aizdevumu?

Šis aizdevums noderēs jebkādam mērķim – investīcijām, jauna auto iegādei, dzīvokļa remontam vai iegādei, utt. Tā kā Bigbank.lv neprasa, kādam mērķim jums nauda vajadzīga, jūs varat saņemto naudu izmantot, kam vien vēlaties.

Bigbank.lv kredīts var noderēt cilvēkiem, kuri vēlas ko lielu iegādāties, paceļot, veikt uzlabojumus savā dzīvē, samaksāt par studijām, utt. Kā jau nosaukums rāda – šis kredīts ir gana liels, lai varētu palīdzēt jums izmainīt savu dzīvi uz labāko, ja vien izmantosiet iespēju aizņemties atbildīgi un prātīgi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *