Kredits7.lv aizdevumi internetā bez ķīlas

Visi aizdevēji, Viss

Aizdevējs Kredits7.lv, piedāvā ātros kredītus uz saprotamiem un pavisam vienkāršiem noteikumiem, turklāt aizņemoties pirmo reizi, jums ir iespēja saņemt aizdevumu līdz pat 420 eiro. Senāk šī summa bija daudz mazāka, bet tagad Jums ir visas iespējas.

Ir arī patēriņa kredīts. Šķiet, ka vēl 2016. gadā tas nebija pieejams, bet jau 2017. gadā tas ir un to ņem.

Kredit7.lv internetā piedāvā aizņemties konkrētas naudas summas līdz 420 eiro, bet patēriņa kredīts līdz 1500 eiro. Senāk varēja arī uz mazāku termiņu pagarināt, bet tagad visi aizdevēji piedāvā tikai vienu opciju jeb 30 dienas. Tas viss tikai viena iemeslu dēļ, jauni noteikumi kredītdevējiem un aizdot kredītus uz īsu termiņu vairs nav izdevīgi. Aizņemoties kredītu, jums tiek sniegta iespēja kredīta atmaksas termiņu pagarināt, par to maksājot papildus komisijas maksu. Šis aizdevējs, līdzīgi kā citi, ātros kredītus izsniedz bez ķīlas un galvotāja.

Kredītu daudzveidība – kā atrast labāko?

Jautājums

Ikviens, kurš nolēmis izmantot ātro kredītu sniegtās priekšrocības, bez šaubām vēlas atrast savai situācijai atbilstošāko risinājumu. Kas ir būtiskākie faktori, ko ņemt vērā pirms kredīta noformēšanas? Piemērotākā aizdevuma izvēlē noteikti jāņem vērā procentu likme. Tā ir maksa par pakalpojumu – tātad, pēc noteiktā aizdevuma termiņa beigām būs jāatdod gan paņemtā, gan arī procentos aprēķinātā naudas summa.

Tomēr, ņemot vērā lielo nebanku kredītdevēju tirgu un konkurenci, aizdevēji izstrādā arvien jaunas stratēģijas, kā piesaistīt klientus. Viena no tādām – iespēja nemaksāt procentu maksu. Tas nozīmē, ka pēc noteiktā termiņa beigām būs jāatmaksā tikai kredīta pamatsumma – tikai tik, cik aizņēmies.

Vēl viens būtisks faktors, kas jāņem vērā, ir vecuma ierobežojums. Liela daļa aizdevēju sadarbojas ar 20 līdz 70 gadus veciem kredītņēmējiem. Taču ir arī aizdevēji, pie kuriem ātrie kredīti saņemami no 18, 19 vai 21 gadu vecuma.

Kredits7.lv ātrie kredīti pieejami ikvienam, kas ir:

  • Vecuma robežās no 21 līdz 65 gadiem,
  • Latvijas Republikas pilsonis,
  • Saņem regulārus ienākumus,
  • Izveidojis bankas kontu kādā no Latvijas bankām.

Ja atbilstat iepriekš minētajām prasībām, varat veikt reģistrāciju un aizpildīt Kredits7 aizdevuma pieteikumu. Šis ir viens no Delta Capital zīmoliem. Otrs ir Kredits365, ko arī varat apskatīt, ja meklējat ātro vai patēriņa ilgtermiņa kredītu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *