Kredits365.lv ātrais kredīts

Visi aizdevēji, Viss

Ātri un izdevīgi kredītu piedāvājumi 365 dienas gadā no kredits365 kredītu aizdevēja internetā. Piedāvājumā ne tikai ātrais kredīts, bet arī ilgtermiņa kredīta piedāvājumi Jūsu ērtībām un izvēlei.

Ja vēlaties, 14 dienu laikā pēc līguma noslēgšanas varat iesniegt kredīta atteikumu. 30 dienu laikā no atteikuma iesniegšanas šī summa ir jāieskaita aizdevēja kontā. Komisijas maksa tiek aprēķināta no dienas, kad piešķirts kredīts, līdz dienai, kad tas tiek atmaksāts. Atteikuma tiesības var izmantot, paziņojot par atteikuma lēmumu e-pastā vai rakstiski iesniedzot atteikumu kredīta devēja birojā, vai arī nosūtot atteikuma vēstuli pa pastu ierakstītā sūtījumā.

Kredits365.lv ātro kredītu iespējams daļēji vai pilnībā atmaksāt pirms termiņa. Maksa par kredīta lietošanu tiek aprēķināta par faktisko kredīta izmantošanas laiku.

Patēriņa kredīti internetā

Patēriņa kredītus Kredits365 var viegli atrast, izmantojot internetu un piesakoties kredītam aizdevēju tīmekļa vietnēs. Jūs varat saņemt bezmaksas piedāvājumus un konsultācijas, ko Jūs varat viegli salīdzināt, izmantojot internetu. Izvēloties kredīta darījumu, kas vislabāk atbilst Jūsu apstākļiem, Jūs varat tam pieteikties, aizpildot vienkāršu pieteikuma veidlapu. Patēriņa kredīti Latvijas Republikā var padarīt Jūsu dzīvi ērtāku, palīdzot Jums realizēt savus sapņus. Tas notiks, ja Jūs izvērtēsiet savas atmaksas iespējas un aizņemsieties atbildīgi.

Lai saņemtu patēriņa kredītu, tiek ņemti vērā šādi kritēriji:

  • Jums jābūt vecumā no 18 gadiem.
  • Regulāri ienākumi, kas ļauj veikt kredīta atmaksu laicīgi
  • Pozitīva kredītvēsture – bez kavējumiem un parādsaistību pārkāpumiem

Tie ir galvenie nosacījumi, kad dod iespēju saņemt patēriņa kredītu!

kredits365

Kredits365 kredīta saņēmēja dzīvesvietai jābūt deklarētai Latvijas Republikā, aizņēmēja vecumam jāatbilst 21 līdz 65 gadu robežām, kā arī kredits365 kredīta saņēmējam jābūt strādājošai personai. Ķīla un galvojums kredits365 kredīta saņemšanai nav nepieciešami. Vienlaikus varat noformēt tikai vienu kredits365 ātro kredītu, taču kredīti pie citiem kredītu izsniedzējiem nav šķērslis aizdevuma noformēšanai  – ja vien tiem nav kavēts atmaksas termiņš, bet vairāki kredīti vienlaicīgi nav ieteicami. Ātrā kredīta ‘’kredits 365’’ apjoms ir atkarīgs no kredīta ņēmēja ienākumiem un izdevumiem, kā arī citām kredītsaistībām. Kredīta lēmums ir atbildīgs lēmums, tādēļ tas rūpīgi jāapdomā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *