Kredīts bez reģistrācijas maksas

Visi aizdevēji, Viss

Eiro centiLatvijā ir pieejami ļoti daudzi un dažādi kredīti un to veidi. Mums katram, rodoties nepieciešamībai, ir iespējas izvēlēties sev izdevīgāko un piemērotāko aizdevumu. Mums ir iespējams aizņemties gan ātros kredītus gan patēriņa kredītus, arī kredītus dažādu specifisku mērķu piepildīšanai, piemēram, auto iegādei. Arī kredītu veidi ir dažādi ir īstermiņa aizdevumi kuru atmaksa ir paredzēta jau mēneša laikā un arī ilgtermiņa aizdevumi kuru atmaksa var ilgt pat vairākus gadus.

Ja runa ir par ātrajiem kredītiem, tad šie aizdevumi nav aplikti ar īpašu maksu par pašu pakalpojumu, bet, lai reģistrētos jums nāksies veikt nelielu maksājumu uz aizdevēja bankas kontu. Parasti šis maksājums ir viens Eiro cents. Ar šī maksājuma palīdzību jūs apstiprināt savu bankas kontu un piekrītat aizdevuma līguma noteikumiem. Par cik šī maksa ir jāveic, lai pabeigtu reģistrēšanos, to var uzskatīt par reģistrācijas maksu.

Tajā pašā laikā, ir pieejami arī kredīti kur nav nepieciešams veikt atsevišķu maksu par reģistrēšanos. Piemērs ir Banknote.lv. Šis aizdevējs neprasa papildus maksu par reģistrēšanos. Tas ir tāpēc ka aizdevuma pieteikumu var iesniegt gan internetā gan uz vietas aizdevēja filiālē un nav nepieciešams veikt ne bankas konta apstiprināšanu ne kādas citas darbības. Jūs piesakāties un tad dodaties uz filiāli saņemt naudu.

Pietiekoši daudzi aizdevēji neprasa maksu par reģistrēšanos. Arī bankas jums neprasīs šādu samaksu, bankas arī neprasa reģistrēties savā sistēmā, protams, tur nāksies maksāt par paša aizdevuma izsniegšanu un apkalpošanu, bet tas jau ir cits stāsts.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *