Kredītlīnija, ja nepieciešami papildus finanšu līdzekļi

Visi aizdevēji, Viss

Reizēm rodas situācijas, kad neatliekami jāveic pirkums, kas izmaksā krietni vien dārgāk, nekā bija plānots. Piemēram, jāiegādājas medikamenti vai jāveic automašīnas remonts. Šādos gadījumos aizdevējs Vivus.lv var palīdzēt, piedāvājot naudas aizdevumu. Piemēram, kredītlīnija ir viens no risinājumiem, kas var palīdzēt. Atcerieties, ka pirms aizņemšanās, ir rūpīgi jāpārdomā savas iespējams kredītu atmaksāt.

Kredītlīnija noformēja ātri un ērti

Svarīgi, ka kredītlīnija un ātrie kredīti pie Vivus.lv ir noformējami tikai 10 minūtēs. Tas nozīmē, ka nepieciešamā naudas summa Jūsu kontā var ienākt pēc dažiem klikšķiem datorā, planšetdatorā vai viedtālrunī tieši tajā brīdī, kad papildus finanšu līdzekļi būs nepieciešami. Ja esat izsvēris visas priekšrocības un saprotat, ka kredītlīnija Jums ir nepieciešama, reģistrēšanās būs jāveic internetā aizdevēja mājaslapā www.vivus.lv. Aizpildot pieteikuma formu, rūpīgi pārlasiet norādīto informāciju, kā arī visus līguma noteikumus.

Profesionāla klientu apkalpošana

Aizdevējs Vivus.lv rūpējas par saviem klientiem un veicina drošas aizņemšanās izpratni. Ikviens klients kredītlīnijai vai ātrajam kredītam var pieteikties visu diennakti, bet konsultācijas pie Vivus.lv profesionālajiem speciālistiem iespējams saņemt no plkst. 7.00 līdz plkst. 24.00. Klientu konsultanti atbildēs uz Jūsu jautājumiem, kā arī palīdzēs izvēlēties kredīta summu, kas atbilstoša Jūsu ienākumu līmenim.

Katram Vivus.lv klientam tiek piedāvāts individuāls un pielāgots aizdevuma piedāvājums, kas tiek izveidots, pamatojoties uz:

 • Klienta vecumu;
 • Kredītvēsturi;
 • Sadarbības ilgumu.

Šādā veidā kredītlīnija tiek piešķirta atbilstoši klienta maksātspējai, jo Vivus.lv rūpējas par to, lai klients aizņemtos atbildīgi. Brīdī, kad aizņematies naudu, speciālisti sniegs detalizētu informāciju par:

 • Līguma noteikumiem;
 • Atmaksas nosacījumiem;
 • Iespēju kredīta atmaksas termiņu pagarināt.

Ja radušies papildus jautājumi, tos droši varat uzdod speciālistiem, jo svarīgi, lai pirms līguma iesniegšanas Jums būtu skaidri visi nosacījumi.

Vivus.lv klientiem ir izdevīgi nosacījumi

 1. Vivus.lv ikvienam klientam piedāvā saistošus un piemērotus ātro kredītu nosacījumus:
 2. Tiek nodrošināta bezmaksas aizdevuma pieprasījuma izskatīšana un aizdevuma izsniegšana;
 3. Tiek nodrošināta ikviena klienta individuāla apkalpošana un tiek sniegtas atbildes uz visiem jautājumiem;
 4. Aizdevējs nodrošina konfidencialitāti un personas datu drošību;
 5. Bieži tiek piedāvātas izdevīgas akcijas.

Kā atmaksāt kredītu? Pirmkārt, Jums jāatceras, ka ikviens aizdevums ir jāatmaksā līgumā norādītājā termiņā, lai netiktu piešķirti papildus procenti. Kredītlīnija var tikt atmaksāta:

 • Internetā;
 • Jebkurā bankā;
 • Vairākās tirdzniecības vietās visā Latvijā.

Kredītlīnija pie Vivus.lv ir vienkāršs un ērts veids, kā izkļūt no pēkšņām naudas grūtībām. Vivus.lv ir uzticams kredītdēvējs, kas savu darbību veic saskaņā ar godīgas biznesa prakses un ētikas principiem, kā arī atgādina, ka pirms aizņemšanās ir rūpīgi jāizvērtē savas iespējas kredītu atmaksāt!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *