Kredīti piedāvā šādas priekšrocības

Viss

Pirmkārt, Jums nav nepieciešama ķīla kredīta saņemšanai, kas ievērojami atvieglo pieteikšanos kredītam.

Ja kredīts tiek Jums piešķirts, Jūs to varat ērti atmaksāt Jūsu izvēlētajā dienā. Tāpat Jūs varat arī izvēlēties sev nepieciešamo kredīta summu. Parasti kredīta termiņš svārstās no 1 līdz 30 dienām un pieejamā kredīta summa svārstās no 50 līdz 500 eiro. Ātrie kredīti ir īstermiņa kredīti, tādēļ tiem ir salīdzinoši augstāka procentu likme, taču, pateicoties kredīta īsajam atmaksas termiņam, procentu kopsumma nav liela.

Lai atmaksātu kredītu, Jums vienkārši jāpārskaita kredīta summa aizdevējam. Jūs varat arī izveidot automātisko maksājumu savā bankas kontā, lai Jūs neaizmirstu par kredīta atmaksas dienu.

Kredīta summa ir pietiekama, lai izpildītu dažādus nelielus finanšu mērķus, piemēram, iegādātos jaunu apģērbu, jaunas auto riepas, jaunu vai lietotu velosipēdu, sadzīves tehniku, nomaksātu rēķinus, īri utml.

Ātrie kredīti ir nelieli kredīti, kas tiek piešķirti bez dažādu dokumentu aizpildīšanas un iesniegšanas. No otras puses, ir daži kritēriji, kas tiek piemēroti aizņēmējiem, piesakoties kredītam. Aizņēmējam ir jābūt pilngadīgam un ir nepieciešams patstāvīgs ienākumu avots, kā arī aktīvs bankas konts, kurā aizdevējs ieskaitīs nepieciešamo kredīta summu. Tāpat Jums ir jānorāda savs pašreizējais telefona numurs un e-pasta adrese.

Papildus sms nosūtīšanai, Jūs varat doties arī uz aizdevēja mājas lapu, lai pieteiktos kredītam tur. Ir aizdevēji, kuri aizdod papildus summu jau esošam kredītam. Tas ļauj neizmantot jaunu kredītu, kad jau viens paņemts. Pēc īsa brīža, nauda tiks ieskaitīta tieši Jūsu bankas kontā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *