Kredīti no 18 gadiem bez darba vietas

Aizdevumi, Atbildes, Viss

Ja Tu esi sasniedzis 18 gadu vecumu un esi nonācis situācijā, kad nepieciešami papildus līdzekļi, piemēram, skolas grāmatu iegādei vai brīvdienu atpūtas braucienam, Tu ātri apjautīsi, ka kredītu iegūt šādā gadījumā ir samērā grūti, jo Tev visticamāk nav izveidota kredītvēsture, kā arī nav pastāvīgas darba vietas. Tomēr mūsdienās, kad ir palielinājies ārpus banku sektora aizdevumu piedāvājums, kredīti no 18 gadiem bez darba vietas kļūst arvien pieejamāki. Kādas ir Tavas iespējas, ja Tev ir nepieciešams šāds aizdevums?

Aizdevumu alternatīvas

Aizdevēju izvēle

Saskaņā ar Latvijas likumdošanu, sasniedzot 18 gadu vecumu, Tev ir visas tiesības pieteikties aizdevumam bez darba vietas. Tomēr bankās šādā gadījumā var rasties problēmas, jo viens no būtiskākajiem kritērijiem, pēc kuriem bankas vērtē, vai piešķirt aizdevumu, ir Tava kredītvēsture – tas, kādas ir bijušas Tavas kredītsaistības, cik lielas tās ir šobrīd vai ir bijušas iepriekš, pie kādiem aizdevējiem esi aizņēmies, vai esi atmaksājis visus maksājumus noteiktajā laikā. Izanalizējot kredītvēsturi, banka iegūst pārliecinājumu tam, ka kredītsaistības tiek uztvertas atbildīgi. Tomēr, ja par Tevi šādas informācijas nav, bankai nav, uz ko balstīties, līdz ar to bankas aizdevumu iegūt var būt gana problemātiski. Tomēr, ja esi nonācis situācijā, kad līdzekļi nepieciešami, jebkurā gadījumā vari doties uz banku un izskatīt visas iespējas.

Kopumā kredīti no 18 gadiem bez darba vietas var būt šādi:

  • Neliels patēriņa aizdevums bankā;
  • Ātrais kredīts pie kāda no nebanku kreditoriem;
  • Patēriņa kredīts pie nebanku kreditora;
  • Kredītlīnija bankā vai pie nebanku kreditora;
  • Kredīts pret automašīnu, ja Tev tāda pieder.

Tomēr ņem vērā to, ka gan bankā, gan pie nebanku kreditora, Tev būs jāuzrāda pierādījums tam, ka Tev ir regulāri ienākumi – ja Tev nav darba vietas, par regulāriem ienākumiem kreditori atzīst gan stipendiju, ko Tev piešķir skola, gan arī vecāku doto uzturnaudu. Ja Tavā bankas konta izrakstā varēs redzēt to, ka katru mēnesi Tev tiek maksāta noteikta naudas summa, aizdevums pie nebanku kreditora Tev visticamāk tiks piešķirts.

Kredīti no 18 gadiem bez darba vietas – atrodi piemērotāko aizdevēju

Lai gan Latvijas likumdošana paredz, ka aizdevumam vari pieteikties jau no 18 gadiem, liela daļa nebanku kreditoru kā minimālo vecumu ir noteikuši 20 gadus. Būtiskākais iemesls šādai rīcībai ir vēlme ir nodrošināties pret neapdomīgi paņemtiem kredītiem, kurus kredītņēmējs tomēr nevar atdot. Tādēļ, ja Tevi interesē kredīti no 18 gadiem bez darba vietas, sāc ar rūpīgu nebanku aizdevēju izvērtējumu – atrodi, kuri kreditori tomēr piedāvā iespēju aizņemties arī tad, ja Tev ir tikai 18 gadi, un izvēlies sev izdevīgāko piedāvājumu.

Aizņemies atbildīgi, izvērtējot, vai spēsi atmaksāt paņemto kredītu noteiktajā laikā un apmērā!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *