Kas ir ātrais kredīts/ātrie kredīti

Atbildes, Viss

Ar ātro kredītu palīdzību cilvēki var tik pie naudas visātrāk, gadījumos, kad tā ir nepieciešama nekavējoties. Ātrie kredīti uz citu kredītu fona izceļas ar to, ka tie tiek izsniegti vien dažās minūtēs no pieteikuma apstiprināšanas un šiem kredītiem nav vajadzīga ķīla. Tādejādi ātrie kredīti pašlaik ir paši populārākie kredīti Latvijā, arvien vairāk cilvēki izvēlas tieši ātro kredītu sniegtās priekšrocības.

Pieteikšanās ātrajiem kredītiem notiek internetā, kredīta pretendentam ir jādodas uz aizdevēja mājaslapu un tajā jāreģistrējas. Reģistrācijas brīdī vajadzēs pārskaitīt aizdevējam vienu eiro centu, lai aizdevējs varētu būt pilnībā pārliecināts par aizņēmēja identitāti. Pēc reģistrācijas kredīta pretendentam ir jāizvēlas sev vēlam kredīta summa un termiņš, uz kādu tas vēlas kredītu aizņemties. No šī brīža kredīta pretendentam atliek gaidīt aizdevēja atbildi par kredīta pieteikuma apstiprināšanu vai noraidīšanu. Pozitīvas atbildes gadījumā kredīta summa tiks pārskaitīta uz aizņēmēja bankas kontu dažu minūšu laikā.

Pirmo ātro kredītu izsniedz bez procentu maksas, tas nozīmē, ka būs jāatdod tik, cik aizņēmāties, ne centa vairāk. Pirmais kredīts bez procentu maksas ir pats lētākais pieejamais kreditēšanas pakalpojums Latvijā, jo par tā izmantošanu nav jāmaksā ne centa. Tomēr der atcerēties, ka bez procentu maksas izsniedz tikai pirmo kredītu pie katra aizdevēja individuāli. Par turpmākajiem kredītiem nāksies maksāt procentu maksu. Jāpiebilst, ka gandrīz katram ātro kredītu izsniedzējam ir akcijas piedāvājumi un lojalitātes programmas, kuras ietvaros ir iespējams saņemt kādu no turpmākajiem kredītiem ar ievērojamu atlaidi procentu maksai vai pat kādu no turpmākajiem kredītiem bez procentu maksas.

Pirms piesakieties ātrajam kredītam internetā, veiciet kredītu aptauju. Tikai izskatot pēc iespējas vairāk ātro kredītu piedāvājumu, Jūs atradīsiet vislētāko un izdevīgāko ātro kredītu. Pārbaudiet vai kredīta izsniedzējam ir speciālā kreditēšanas atļauja, un sameklējiet kādas atsauksmes par konkrēto aizdevēju. Tikai tā Jūs varēsiet sevi pasargāt no negodīga aizdevēja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *