Kas ir Aizdevums?

Aizdevumi, Atbildes, Viss

Aizdevums ir patēriņa kredīta sniedzējs, kas kādreiz specializējās līzinga pakalpojumu sniegšanā, bet 2009. gadā kļuva par patēriņa kredīta sniedzēju. Uzņēmumu reģistrā uzņēmums pirmoreiz parādās 1999. gadā kā SIA “Līzings”, bet 2003. gadā uzņēmuma nosaukums nomainīts uz “Nelss līzings”. Tagadējo nosaukumu un darbības raksturu Aizdevums.lv ieguva 2009. gadā. Tā īpašnieks ir zviedru uzņēmums “Marginalen AB”. Šajā rakstā īsi apskatīti uzņēmuma sniegtie pakalpojumi.

Kādus pakalpojumus sniedz Aizdevums.lv?

Aizdevums.lv piedāvā patēriņa kredīta pakalpojumus. Aizdevumus izsniedz summā no 250 līdz 4500 eiro, termiņā līdz 36 mēnešiem. Tā gada procentu likmes svārstās aptuveni no 30 līdz 80 procentiem, atkarībā no klienta veida (pastāvīgajiem un “zelta” klientiem piemērotas atlaides), kā arī, protams, aizdevuma summas un termiņa. Uzņēmums piedāvā arī kredītu pirkumiem un pakalpojumiem, kas ir vienkārši lētāks patēriņa kredīts, taču tas nosaka, ka pie pieteikšanās jānorāda kredīta mērķis. Aizdevumiem ir izlīdzināts atmaksas grafiks – pirmajā mēnesī samaksāsit nedaudz, nedaudz vairāk, bet pārējos jāatmaksā vienāda summa.

Tāpat uzņēmums piedāvā arī auto kredītu, kas ir pieejams summā līdz 7500 eiro un termiņā līdz 60 mēnešiem. Auto kredītam nav nepieciešama pirmā iemaksa, tāpat arī KASKO apdrošināšana vai signalizācijas ierīkošana. Automašīna, iegādājoties to ar Aizdevums.lv starpniecību, tiek reģistrēta uz jūsu vārda. Jāmin, ka visi trīs minētie pakalpojumi ir viegli pārskatāmi un atmaksājami; svarīgākā informācija par pakalpojumu nosacījumiem (piemēram, ikmēneša maksājums un gada procentu likme) tiek parādīta pirms pieteikšanās aizdevumam. Aizdevumiem iespējams pieteikties internetā.

Aizdevums ir licencēts un uzticams patēriņa kredīta pakalpojumu sniedzējs, taču kredītu atmaksāt ir paša kredītdevēja atbildība. Izplānojiet detalizēti to, kā kredītu varēsit atdot. Aizņemties atbildīgi nenozīmē vienkārši norādīt īsto informāciju, kad tiek prasīti ienākumi – tas nozīmē atbildīgi izturēties arī pret pārējiem kredīta nosacījumiem, kā arī iespēju robežās paredzēt situācijas, kas var traucēt laicīgu kredīta atmaksu. Vēlam jums patīkamu aizņemšanos no Aizdevums.lv – aizņemieties atbildīgi un izbaudiet izdevīgu, labu patēriņa, preču un auto kredītu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *