Kāpēc cilvēki izvēlas ātro kredītu?

Visi aizdevēji, Viss

Aizdevēju izvēleLai gan daudzi cilvēki cenšas panākt, lai ikmēneša izmaksas būtu mazākas par ienākumiem, ar dažiem ietaupījumiem negaidītiem izdevumiem, ir daži apstākļi, kad cilvēkiem tomēr trūkst nepieciešamo līdzekļu dažādu finanšu problēmu risināšanai. Parasti šos negaidītos izdevumus ir izraisījis nelaimes gadījums, saslimšana, slimnīcas apmeklējums, zādzība vai varbūt darba zaudēšana. Dažos gadījumos cilvēkiem varētu trūkt naudas dārga pirkuma veikšanai, piemēram, transportlīdzekļa vai pat īpašuma iegādei.

Šis ir ērtākais un ātrākais veids kā tikt pie kārotās naudas, ja tā ir steidzami nepieciešama. Piesakot ātro kredītu internetā, klients var saņemt ātro kredītu vienas dienas vai dažu stundu laikā, tāpēc arī tos sauc par ātrajiem kredītiem. Naudas saņemšanas ātrums ir atkarīgs no bankas, kurā klientam ir atvērts konts. Lielākās Latvijas bankas pārskaita naudu ļoti ātri, stundas laikā vai pat ātrāk, bet, ja klientam ir konts kādā ārzemju bankā, naudas pārskaitīšana var aizņemt divas vai trīs dienas.

Kam tiek aizdoti īstermiņa ātrie kredīti?

Kredītu var pieteikt internetā, un tas ir pieejams jebkuram, kurš sasniedzis 18 gadu vecumu, lai gan ir arī dažas kredītiestādes, kuras izsniedz aizdevumus sākot ar 19,20 un 21 gadu. Ātro kredītu noformēšanai nav nepieciešams milzum daudz dokumentu, jo parasti ir vajadzīgs tikai personas apliecinošs dokuments – pase vai identifikācijas karte. Svarīgi, ka ātro kredītu saņemšanai nav nepieciešami galvotāji, ķīla, izziņas no darba vietas utt. Šīs īpašības papildina arī dažādas kredītdevēju akcijas, piemēram, pirmo kredītu sola piešķirt par velti (bez procentiem) vai arī tiek piedāvāti dažādi bonusu piedāvājumi  jaunajiem klientiem. Kredītdevēju mājaslapas pārsvarā ir ļoti ērti izmantojamas un pārskatāmas. Tātad, var droši apgalvot, ka ātrais kredīts ir ārēji pievilcīga aizdevuma forma cilvēkam, kuram steidzami nepieciešama nauda.

Nedaudz par kredītu aizdevēju firmām

Latvijā pavisam ir vairāk nekā  17 ātro kredītu aizdevēju firmas, kas izsniedz šos kredītus internetā. Pavisam kopā ir vairāk nekā 40 firmu, kuras ir saņēmušas nebanku kredītdevēju licenci. Katrai kredītiestādei ir savas priekšrocības un katram klientam nepieciešams rūpīgi izvērtēt dažādu kredītiestāžu piedāvājumus.  Katrai no šīm firmām ir atšķirīgi aizdevumu nosacījumi un prasības to izsniegšanai. Kopumā katram uzņēmumam, kurš piedāvā saņemt ātros kredītus, ir līdzīga shēma kredīta piešķiršanai. Klientam ir jāpiereģistrējas uzņēmuma mājaslapā, jāaizpilda anketa un jāsniedz par sevi patiesa informācija, norādot personas datus, kontaktinformāciju un bankas konta numuru. Īsā laika periodā klienta pieteikums tiek izskatīts, un pēc tam nauda tiek pārskaitīta uz klienta kontu.

Aizdevēji piedāvā ātros kredītus ar augsti automatizētu kredīta pieteikuma procesu. Pretendentam būs jāiesniedz pieteikums un nepieciešamā informācija, piemēram, kredīta summa, kredīta ilgums, pašreizējais ienākumu avots un aizņēmēja personīgā informācija. Ja sniegtā informācija atbilst kritērijiem, kredīts tiks uzreiz apstiprināts, lai gan pieteikuma iesniedzējam var būt jāsniedz papildus informācija un dokumenti, pirms kredīts tiek izmaksāts. Kredīts parasti ir jāatmaksā mēneša laikā, vai dažos gadījumos kredīta atmaksu var atlikt uz pāris mēnešiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *