Kalorijas

Viss

Kalorijas ir šausmu pilns vārds ļoti daudziem cilvēkiem. Mūsdienu pasaulē kur tik liels uzsvars tiek likts uz ārējo izskatu, kalorijas ir kas tāds ko ļoti daudzi uzskata par savu lielāko ienaidnieku. Tādēļ, daudzi pavada savu dzīvi skaitot katru uzņemto kaloriju, rēķina cik gan drīkst tās uzņemt, lai nezaudētu savu perfekto izskatu, bet tomēr būtu veselīgi. Tāpat, daudzi cilvēki ir nonākuši jau reālās veselības problēmās, jo kalorijas tika uzskatītas par tik briesmīgām, ka cilvēki teju vispār atteicās ēst, tas protams rada smagas veselības problēmas.

Kaloriju skaitīšana ir nodarbe ar ko nodarbojas ļoti daudzi, bet nedrīkst aizmirs ka mums tās ir nepieciešamas. Īpaši cilvēkiem, kas nodarbojas ar sportu vai fiziski strādā ir nepieciešams uzņemt pietiekošu kaloriju daudzumu, lai spētu turpināt veiksmīgi un produktīvi darboties. Turklāt, kaloriju skaitīšana vien neko nedos, ir nepieciešams pārliecināties ka tās kalorijas kuras uzņemat nāk no veselīgiem un nepieciešamiem produktiem. Skaitot kalorijas, bet ēdot picu, kas it kā atbilst izplānotajai dienas devai, maz ticams ka uzņemsiet visas nepieciešamās uzturvielas, kas ir nepieciešamas organisma darbībā.

No kalorijām ir praktiski neiespējami izvairīties, jo tās ir visur. Mēs ēdam dārzeņus vai gaļu, piena produktus vai saldumus, tur ir kalorijas. Dažādos produktos un produktu grupās kaloriju daudzums var atšķirties, bet tās tur ir. Viena lieta kur nav kaloriju ir ūdens. Ūdens cilvēka organismam ir nepieciešams, bet iztikt tikai dzerot ūdeni mēs arī nevaram. Tāpēc mēs ēdam un ūdeni dzeram papildus. Ir arī izveidotas diētas, kuras liek dzert daudz ūdens un maz ēst, arī atteikties no ēdiena uz vienu, divām dienām mēnesī, šajās dienās dzerot tikai ūdeni. Īstermiņa tas ir pieļaujams, vienu dienu aizstājot ēdienu ar ūdeni ar mums nekas slikts nenotiks, bet to nedrīkst darīt ilgāk. Ja mēs ar šādu diētu pārspīlējam, mēs riskējam sabojāt savu veselību, pat apdraudam savu dzīvību.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *