Kā ietaupīt uz pusdienām

Viss

Izsalkušam cilvēkam vienmēr šķiet, ka viņš var apēst vairāk, nekā tas patiesībā ir, tāpēc pusporcija pusdienā noteikti būs pietiekoša, lai tu justos labi un komfortabli līdz vakariņu laikam. Varbūt tomēr sabiedriskā statusa jautājums jāliek pie malas un nopietni jāpārdomā par pusdienošanu savam maciņam piemērotās vietās?

Jāpievērš uzmanība sabiedriskās ēdināšanas nosaukumam. Tas jau ticamāk katram zināms, ka, ja ieraugi uzrakstu “restorāns”, tur pusdienot noteikti būs stipri dārgi, ja tā ir kafejnīca, cenas jau kritīsies aptuveni uz pusi. Visizdevīgāk tomēr iegriezties pusdienot būs vietās ar nosaukumu “ēdnīca”, tad tavs ietaupījums mēneša griezienā būs jūtams.

Vēl veids kā ietaupīt uz pusdienām ir apzināti atrast darba vietu, kura atrodas tuvu mājām, līdz ar to doties pusdienot uz mājām. Tas ir visekonomiskākais pusdienošanas veids. Pusdienošanai mājās ir vairākas pozitīvas lietas. Tev iepriekš nav jāgatavo pusdienu sainītis līdzņemšanai uz darbu, tev nekad nav jādomā kur un kā darbā pusdienas uzsildīt, visticamāk, ka iepriekš tā pagatavojot, tu vienlaikus sagatavosi maltīti visiem ģimenes locekļiem, kas ekonomiski ir ļoti izdevīgi, jo pats ēdīsi salīdzinoši lēti un vēl pabarosi visu ģimeni. Tā teikt – uzreiz noķersi divus zaķus!

Daļa cilvēku uzskata, ka vislabākais veids kā ietaupīt uz pusdienām ir tās neēst vispār vai izveidot normālu budžetu. Un tiešām šo metodi lieliski pielieto, ieekonomējot zināmu daļu sava budžeta. Protams šis jautājums vai tā būtu pareizi darīt no medicīniskā viedokļa ir stipri apstrīdams, jo ja tava veselība nav stipra, tad tu diezgan viegli vari iedzīvoties kuņģa čūlā vai pat gastrītā, tomēr ir cilvēki, kuri šādi iepraktizējušies un par iznākumu priecājas. galu galā mūsu ķermenis jau ir ļoti elastīgs un spējīgs pierast pie visa kā, arī pie šāda sava veida pārbaudījuma. Un mērķis- ietaupīt uz pusdienām sasniegts! Lai mums katram finansiāli izdodas atrast sev piemērotāko pusdienošanas veidu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *