Jauna kredītlīnija

Aizdevumi, Visi aizdevēji, Viss

AS 4Finance ietilpstošais uzņēmums SIA „Vivus” piedāvā produktu, kas tiek saukts par Kimbi kredītlīniju.

Nauda

Lai varētu noslēgt līgumu par kredītlīnijas izmantošanu, Jums jākļūst par Kimbi.lv profila lietotāju. Kredītlīnija tiek atvērta tiem, kas ir Latvijas Republikas pastāvīgie iedzīvotāji vecumā no 20 līdz 75 gadiem, kuriem nav nenokārtotu parādsaistību vai kavētu kredīta maksājumu. Aizdevējs pārbauda aizņēmēja datus dažādās datu bāzēs.

Kredītlīnijas maksimālais apmērs ir 1500,- EUR, kuru Jūs atmaksāsiet ar 10 % likmi mēnesī no izmaksātās naudas summas. Lai arī šis ir augstāks procentu apmērs, kā, piemēram, maksa par Nordcard izsniegto kredītlimitu (tas ir 5 % mēnesī), tomēr konta ir pieejama bezmaksas apkalpošana, kā arī kredītlīnijas izsniegšana un pieprasīto summu izmaksa ir bez maksas.

Jūs pats varat aprēķināt, cik ilgā laikā Jūs varat un vēlaties atmaksāt kredītu. Pieņemot, ka Jūs maksāsiet par kredītu piecus gadus, Jūsu uzrēķins būs ļoti liels. Jo īsāks laika periods tiek izvēlēts kredītlīnijas atmaksāšanai, jo mazāka summa Jums būs jāmaksā procentos.

Protams, Jums arī jāapzinās, kāds ir Jūsu iespēju līmenis. Vispirms jau tas tiek noskaidrots, kad piesakāties kredītlīnijai. Jums jāuzrāda savi ienākumi un izdevumi, un atkarībā no tiem aizdevējs piešķirs vai nepiešķirs Jums aizdevumu. Taču Jums jāņem vērā arī tas, ka ir neprātīgi izvēlēties pārāk īsu atmaksas termiņu, jo tas liks Jums kādā brīdī izjust krasu ienākumu samazinājumu. Ja Jūs pakāpeniski atmaksājat sava aizņēmuma summu, tad kādā brīdī aizdevējs var arī piešķirt jaunu aizdevumu kredītlīnijas ietvaros, pat ja visa iepriekšējā summa nav atmaksāta.

Ja Jūs nolemsiet atmaksāt kredītlīniju pirms termiņa (vai daļu kredītlīnijas), to veikt ir atļauts. Pilnas summas pirmstermiņa atmaksas gadījumā Jūs esat tiesīgs saņemt procentu likmes samazinājumu. Jums būs jāmaksā tikai par faktisko kredītlīnijas izmantošanas laiku. Ja pirms termiņa atmaksāsiet summu daļēji, Jums atlikusī kredītlīnijas summa jāsamaksā līdz līgumā noteiktajam laikam.

Jūs varat arī pavisam attiekties no kredīta, izmantojot atteikuma tiesības 30 dienu laikā no līguma noslēgšanas.

Pat aizdevējs brīdina, ka var rasties neparedzētas problēmas ar naudas atmaksu. Tādā gadījumā esiet aktīvs un nekavējoties informējiet aizdevēju. Neatmaksātajām naudas summām uzkrājoties, veidojas soda procentu uzrēķins.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *