Izeja no ārkārtas finanšu situācijas

Viss

Ātrie kredīti ļoti daudzos gadījumos ir vienīgā izeja no ārkārtas finanšu situācijas. Tas ir tādēļ, ka tie ir pieejami gandrīz ikvienam, kā arī tie tiek ļoti ātri izsniegti. Ātros kredītus pārsvarā izsniedz internetā, ir jāatrod izdevīgākais aizdevējs, jādodas uz aizdevēja mājaslapu internetā, jāreģistrējas tajā un jāpiesakās vēlamajai kredīta summai. Lielākoties visi Latvijas ātro kredītu izsniedzēji pirmo kredītu piedāvā bez maksas, tas nozīmē, cik aizņemies, tik arī atdod.

Ātros kredītus izsniedz no 18 gadu vecuma, cilvēkiem, kuriem ir regulāri ienākumi un laba kredītvēsture. Tāpat būs nepieciešams bankas konts kādā no Latvijas komercbankām, aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums un e – pasta adrese. Jāpiebilst, ka lielākā daļa aizdevēju ātros kredītus izsniedz personām, kuras ir sasniegušas 20 gadu vecumu. Būtiski, ka ātro kredītu izsniedzēji neprasīs, kādiem mērķiem kredīts tiks izlietots, kā arī netiks pieprasīta ķīla vai galvotājs.

Pirms piesakieties ātrajam kredītam, pārbaudiet visu pieejamo informāciju par konkrēto aizdevēju. Vienmēr vajadzētu pārbaudīt, vai aizdevējam ir izsniegta speciālā licence kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai. Svarīgi arī pārliecināties par aizdevēja reputāciju, vai tā ir laba. Labāk ir izvēlēties tādus aizdevējus, kas konkrētajā jomā strādā jau vairākus gadus un par kuriem nav sliktas atsauksmes.

Latvijā pārsvarā ātrie kredīti tiek piedāvāti summā no 10 līdz 500 eiro ar atmaksas termiņu uz laiku uz 30 dienām. Tomēr ir arī daži aizdevēji, kuri specializējušies izsniegt ātros kredītus līdz pat 3000 eiro ar atmaksas termiņu līdz pat 2 gadiem. Tā kā jebkurš var atrast sev piemērotāko kredīta summu uz iespējami ērtāko atmaksas termiņu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *