Informācija par ātrajiem kredītiem

Viss

Daudziem cilvēkiem vēl joprojām ir maz informācijas par ātrajiem kredītiem un sabiedrībā valda daudzi nepatiesi mīti par ātrajiem kredītiem un to izsniedzējiem. Tādēļ turpmāk rakstā apkoposim svarīgāko informāciju par ātrajiem kredītiem un to izsniedzējiem.

Ierasti ātros kredītus izsniedz uz termiņu līdz 30 dienām, tomēr ir arī daži aizdevēji, kuri izsniedz ātro kredītu uz 45 dienām un arī lielākiem atmaksas termiņiem. Gadījumā ja rodas kādas neparedzētas finanšu grūtības un nav iespējams atmaksāt kredītu noteiktajā datumā, tad ir iespējams pagarināt kredīta termiņa atmaksu. Ātrā kredīta atmaksas termiņa pagarināšana ir maksas pakalpojums.

Vienmēr izpētiet visus piedāvājumus, kādi uz to brīdi ir pieejami, nepiesakieties pirmajam ātrajam kredītam, lai arī visi nosacījumi Jums ir pieņemami. Tikai pēc rūpīgas ātro kredītu salīdzināšanas ir iespējams noteikt lētāko un citādi izdevīgāko kredīta piedāvājumu, lai arī no pirmā acu uzmetiena tie visi ir vairāk vai mazāk vienādi.

Pirms apstipriniet kredīta pieteikumu, iepazīstieties ar ātrā kredīta līguma noteikumiem. Neapstipriniet kredīta pieteikumu, ja Jums rodas šaubas par aizdevēja nolūkiem. Pirms kredīta apstiprināšanas Jums ir jābūt pilnīgai skaidrībai par procentu likmēm un visām pārejām kredīta izmaksām. Ja rodas kādas neskaidrības, kontaktējieties ar aizdevēju. Ja aizdevējs nespēj atbildēt uz Jūsu uzdotajiem jautājumiem vai arī atbilde liekas nepārliecinoša, tad pie šāda aizdevēja aizņemties nevajadzētu.

Ātros kredītus Latvijā ir atļauts izsniegt personām, kuras sasniegušas pilngadību, tomēr lielākā daļa no Latvijas ātro kredītu izsniedzējiem ātros kredītus izsniedz personām, kuras sasniegušas vismaz 20 gadu vecumu. Lai varētu saņemt ātro kredītu, būs nepieciešami regulāri ienākumi, savādāk Jūs nepārliecināsiet aizdevēju, ka spēsiet ātro kredītu atmaksāt. Ātro kredītu izsniedzēji nepieprasa ķīlu, faktiski par ķīlu strādā aizņēmēja alga vai kādi citi oficiāli ienākumi. Tā kā praktiski visi Latvijas ātro kredītu izsniedzēji ir atbildīgi aizdevēji, būs nepieciešama arī laba kredītvēsture. Tīri tehniski, lai saņemtu ātro kredītu ir nepieciešams bankas norēķinu konts kādā no Latvijas komercbankām, mobilais tālrunis un e – pasta adrese.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *