E-kredits aizdevumu piedāvājums

Viss

 „E-Kredits” ir uzņēmums, kuru 2011. gadā iegādājās kompānija SIA „E-Lats”. Kredīta līgumu var noslēgt elektroniski, par personas identifikatoriem izmantojot mobilā tālruņa numuru, e-pasta adresi un paroli, vai personīgi E-Kredits vai E-Lats filiālēs. Atmaksāt kredītu iespējams skaidrā naudā filiālēs, bankās, Latvijas Pasta nodaļās vai elektroniski internetbankā.

Pirmais kredīts

Pirmais kredīts 20,- EUR apmērā uz 7 dienām ir bez procentu maksas. Bezprocentu kredīts ir kredīts, kurš nepiemēro procentu maksu par kredīta izmantošanu. Tas nozīmē, ka nepārkāpjot līguma nosacījumus, atmaksāt vajadzēs tikai tik, cik aizņēmāties. Kredītu pamatsummas ir 20,-, 50,-, 70,-, 100,-, 140,- EUR. Pēc divām dienām iespējams iegādāties papildus kredītu. Tādējādi arī jaunajiem klientiem maksimālā aizņēmuma summa var sasniegt 280,- EUR.

Nākamais kredīts

Lai atmaksātu 140,- EUR lielu kredītu (maksimālā summa) uz termiņu 30 dienas (maksimālais termiņš), jāsagatavo 18,- EUR – tāda ir kredīta komisijas maksa, tātad, 12,86% no aizņēmuma summas. Pagarinājuma maksa uz 30 dienām ir 18,- EUR. Līdz ar to, izvēloties maksimāli pieejamo aizņēmuma summu 140,- EUR uz 2 mēnešiem, pārmaksa ir 36,- EUR, tas ir, 25,71% no aizņēmuma apjoma.

Kredīts pastāvīgajiem klientiem

Ja jūs esat pastāvīgais klients, ir iespējams aizņemties 280,- EUR. Šis aizņēmums uz 30 dienām ar pagarinājumu 30 dienas izmaksās 52,- EUR, kas sastāda 18,57% no aizņēmuma summas. Ja līguma laikā nepieciešams papildus kredīts, tas uz termiņu 30 dienas maksās 21,- EUR.

Kredīts ir atbildīgs solis! Aizņemieties pārdomāti!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *