Credit24.com ātrais kredīts

Visi aizdevēji, Viss

Pieteikties naudas aizdevumam iespējams Credit24.com mājaslapā, kā arī Maxima XXX, XX veikalu informācijas centros (līdzi jābūt pasei vai eID kartei, jāzina savs bankas konta numurs) un lielākajās Latvijas Pasta nodaļās (līdzi jābūt pasei vai eID kartei, jāzina savs bankas konta numurs un jāaizpilda pieteikuma veidlapa). Piesakoties mājaslapā vispirms ir jānorāda sev vēlamā aizdevuma summa un atmaksas termiņš. Pēc tam ir iespēja reģistrēties vai ieiet jau esošā profilā, ja tiek veikts atkārtots aizņēmums konkrēti no Credit24.com. Klients saņem individuāli izveidotu piedāvājumu, pēc tam saņemot naudas summu. AS Swedbank, Seb bankas, Citadele bankas, Nordea bankas un DNB bankas kontu īpašniekiem ātrais kredīts tiek ieskaitīts 15 minūšu laikā, bet citu bankas kontu īpašniekiem tas var aizņemt ilgāku laiku.

Atmaksas datumu var mainīt, samaksājot 5 eiro, bet atmaksas termiņu pagarināt nevar. Ir iespējams atmaksāt visu summu uzreiz vai veikt atmaksu pirms norādītā termiņa. Maksājumu apstrāde Swedbank aizņem, apmēram, 1 dienu, citās bankās – līdz 2 darba dienām, Latvijas Pasta nodaļās – 5 darba dienās. Pēc maksājuma apstiprināšanas, klients saņem informatīvu SMS īsziņu. Atmaksājot visu summu uzreiz, klientam ir iespēja ietaupīt, jo procentu aprēķins, kas veikts, rēķinot līdz saistību izpildes dienai, tiek izmainīts. Ikmēneša maksājumi ir jāveic, vadoties pēc atmaksas grafika – tos nevar sadalīt vairākos maksājumos.

Credit24 ātrais kredīts īpaši uzsver atbildīgu aizņemšanos. Vissvarīgāk ir izlemt, vai aizņēmums patiešām ir nepieciešams un vai nav citu opciju, piemēram, uzkrājuma veidošana. Klientiem tiek ieteikts rūpīgi izvērtēt visus nosacījumus un savas spējas naudas summu atmaksāt. Aizņemoties ir svarīgi apdomīgi izvēlēties sev vajadzīgo naudas summu, kā arī piemērotāko atmaksas periodu. Tāpat Credit24 iesaka pirms tam sazināties ar kredītspeciālistu, kas konsultētu dažādos jautājumos, un sastādīt ģimenes budžetu, lai pārskatāmāk un pārdomātāk redzētu savus ikmēneša ienākumus un izdevumus un veiktu turpmākos lēmumus drošāk.

Klientu apkalpošana jautājumu un neskaidrību gadījumos, kā arī aizdevuma pieteikumu izskatīšana notiek katru dienu no plkst. 8.00 līdz 22.00, turpretī reģistrācija un pieteikuma aizpildīšana ir pieejama visu diennakti.

Credit24 domā par saviem klientiem, jo piedāvā individuāli aprēķinātu aizņēmuma piedāvājumu, kas pasargā indivīdu no neapdomīgas vai neizvērtētas aizņemšanās. Klientu ērtībai nereti tiek piedāvātas dažādas akcijas. Kompānija dod iespēju cilvēkiem, kuriem ātri nepieciešama naudas summa (iekļaujoties 50-3000 EUR apmērā), saņemt šo summu bez liekām procedūrām, bez ķīlas un bez komplicētām darbībām. Kompānija uzsver savu drošumu, atbildīgumu, atbilstību likumam, caurspīdīgumu, kā arī draudzīgumu un pretīmnākšanu jebkuram jaunajam vai jau esošajam klientam.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *