Brīvdienas Gruzijā

Viss

Lai gan nav daudz cilvēku, kas varētu uzskatīt Gruziju par ideālu brīvdienu galamērķi, šai valstij ir daudz ko piedāvāt, un pārgājienu ekskursijas, šķiet, ir ļoti populāras. Ja pārgājieni Gruzijā ir kaut kas, kas varētu Jūs interesēt, Jums vajadzētu veikt pienācīgu izpēti, pirms meklēt tūrisma operatorus internetā. Tomēr, pat pirms šo pakalpojumu meklēšanas, Jums vajadzētu zināt tieši to, ko meklēt, kas nozīmē, kāda veida ekskursijas Jūs interesētu un kādus pakalpojumus Jūs vēlētos iekļaut savā ceļojumā.

Lai ceļojuma meklēšana būtu pēc iespējas efektīvāka, Jums vajadzētu meklēt tikai tūrisma operatoru piedāvājumus, jo iespējams, ka tie var piedāvāt Jums ērtākas ekskursijas, nekā Gruzijas ceļojumu aģentūras, kas parasti nodrošina ekskursiju piedāvājumus. No otras puses, ja Jūs plānojat uzturēties Gruzijā ilgāku laiku, Jūs varat izvēlēties ekskursijas piedāvājumu ilgākam laikam, un, esot uz vietas, mēģināt atrast vienas dienas ekskursiju vai nedēļas nogales ceļojumu, kas piedāvā pārgājienu Gruzijā.

Gruzīnu folklora

Gruzīnu folklora ir patiešām pārsteidzoša un apbrīnojama. Tikai dažas valstis var lepoties ar polifonisku un attīstītu koru mūziku kā Gruzija. Polifonijas baznīcas dziesmu izcelsme ir meklējama 5. gadsimtā p.m.ē. un 2001. gadā Gruzijas folklora tika iekļauta UNESCO mutvārdu nemateriālā mantojuma sarakstā. Viena no gruzīnu tautas dziesmām “Chakrulo” tika nosūtīta kosmosā kopā ar citiem cilvēces šedevriem. Attiecībā uz dejām, var apgalvot, ka gruzīnu tautas dejas ir labākās tautas dejas pasaulē. Daži cilvēki tās sauc par “8. pasaules brīnumu”.

Papildus vēstures pieminekļiem un folklorai, Gruzija lepojas arī ar savu dabu. Gandrīz katrs ainavas veids ir pārstāvēts šīs valsts teritorijā. Zaļi meži, tuksneši, zila jūra un augsti kalni rada apburošus skatus, kas apžilbinās ikvienu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *