Big bank piedāvājumi un vairāk

Viss

Bigbank AS dibināta 1992. gadā Igaunijā. Tā izsniedz ātros patēriņa kredītus un pieņem noguldījumus Latvijā, Lietuvā, Somijā, Spānijā un Zviedrijā ”. Latvijā Bigbank AS pakalpojumi pieejami arī pasta nodaļās.

Big bank AS atbalsta sociāli nozīmīgus projektus kultūrā, sportā, dzīvnieku labturībā, kā arī atbalsta ģimenes vērtību nostiprināšanā bērnu un jauniešu vidū. Ar Big bank atbalstu tapuši šovi „Radīti mūzikai” un „Izklausies redzēts”, Big bank kļuvis par vēstnesi šķēpmešanas disciplīnai Rīgas kausos – vieglatlētikas sacensībās, organizē festivālu „Big bank Latvijas pērles” un atbalsta pludmales volejbola sacensības „Saulkrastu kokteilis”, ziedo „Labajām mājām” un organizē „Lielo ģimeņu dienu”.

Standarta piedāvājums

Tiek piedāvāts aizdevums līdz 10 000,- EUR līdz 5 gadiem. Klientam jābūt vecākam par 20 gadiem, ar ienākumiem virs 230,- EUR mēnesī.

Lai kļūtu par standarta piedāvājuma pretendentu, reģistrējoties jānorāda savs vārds, uzvārds, personas kods, e-pasta adrese, ģimenes stāvoklis (ir apgādājamie/nav), dzīvesvietas veids (dzīvoklis, māja, savs īpašums, kopā ar vecākiem u. tmldz.), nodarbošanās veids, izglītība, mobilā telefona numurs, neto ienākumi, ienākumu veids.

Aizdevumiem noteiktās robežās ir fiksēta komisijas maksa. Piemēram, par aizdevuma noformēšanu, kas ir robežās no 300,- EUR līdz 700,- EUR, jāmaksā 45,- EUR, lai pagarinātu termiņu līdz 2 mēnešiem, jāmaksā 12,81 EUR.

Auto kredīts

Jebkura izlaiduma auto iegādei Big bank piedāvā aizdevumu bez pirmās iemaksas no 1000,- EUR līdz 15 000,- EUR. Kredīta atmaksa var notikt ar atmaksas termiņu no 6 mēnešiem līdz 6 gadiem. Procentu likme no 18% līdz 24% no atlikušās summas gadā. Maksa par līguma noformēšanu – 5% no kredīta summas, bet ne mazāka par 100,- EUR. Par kredīta virs 6500,- EUR noformēšanu var tikt pieprasīts galvojuma piesaistījums.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *