Auto līzinga darījumi

Viss

Runājot par auto līzinga darījumiem, iespējas ir vissvarīgākā lieta. Ja Jums ir ierobežots budžets, Jums ir vairākas pieejamās iespējas. Ja plānojat lauzt līgumu pirms plānotā termiņa beigām, Jums arī ir pieejami vairāki varianti.

Auto līzinga līgums

Pirmkārt, Jums būs nepieciešams pārbaudīt savu auto līzinga līgumu, lai redzētu, vai ir kādi līguma laušanas ierobežojumi. Daudzi uzņēmumi neļaus Jums pārtraukt līgumu dažus mēnešus pirms tā derīguma termiņa beigām.

Ja plānojat pārtraukt savu esošo auto līzinga līgumu, dodieties ar savu nomāto auto pie dīlera pirms termiņa beigām. Jums būs jāuzņemas atlikušie maksājumi. Auto nolietojuma vai bojājumu gadījumā, uzņēmums novērtēs transportlīdzekļa stāvokli un pārbaudīs un vai radušies bojājumi ir pieņemamās “nodiluma” definīcijas robežās.

Jūs varat arī vienkārši atgriezt automašīnu finanšu kompānijai un aiziet, nemaksājot ne centa par ikmēneša nodevām vai maksājumiem, kas saistīti ar pāragru līguma laušanu. Acīmredzot, tas nav ideāls risinājums nevienam, jo tas ir tikai pagaidu risinājums Jūsu finansiālajai situācijai. Šādi rīkojoties, Jūs vienkārši kaitēsiet savai kredītvēsturei. Gadījumā, ja Jums būs nepieciešams pieteikties kredītam nākotnē, Jums nebūs šādas iespējas sliktās kredītvēstures dēļ.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *