Ātrais patēriņa kredīts ar sliktu kredītvēsturi

Aizdevumi, Atbildes, Viss

Kredītvēsture ir informācija par Tavām kredītsaistībām – cik lielas tās ir, vai veic maksājumus laikā, vai esi nosedzis visus paņemtos aizdevumus un tamlīdzīgi. Daudzi cilvēki uzskata, ka tie nevar iegūt jaunu aizdevumu, ja to kredītvēsture ir sabojāta, tomēr ātro kredītu gadījumā tā nebūt nav patiesība – ātrais kredīts vai patēriņa ar sliktu kredītvēsturi pie atsevišķiem nebanku kreditoriem var būt Tev pieejams, ja vien atbildīsi visiem pārējiem kreditora izvirzītajiem nosacījumiem. To, kā pieteikties šādam aizdevumam, pie kura kreditora vērsties un kādi ir kredīta piešķiršanas kritēriji, apskatīsim sīkāk.

Piesakies ātram aizdevumam internetā

Ātrais kredīts ar sliktu negatīvu kredītvēsturi ir pieejams internetā – Tev ir jāatrod sev piemērotākais aizdevējs un jāaizpilda kredīta pieteikuma anketa internetā. Aizpildot anketu, Tev būs jānorāda:

 • Vārds, uzvārds;
 • Personas kods;
 • Dzīvesvietas adrese;
 • Bankas konta numurs;
 • Mobilā tālruņa numurs;
 • Ikmēneša ienākumu un izdevumu lielums.

Normālas prasības, kuras jāaizpilda korekti – bez kļūdām un korekti, lai pieteikums netiktu noraidīts!

Nebanku patēriņa kredīts ar sabojātu kredītvēsturi

Katrs kreditors, izvērtējot kredīta pieteikuma anketu, pievērsīs uzmanību tam, vai Tavs ienākumu līmenis atbilst pieprasītā kredīta apjomam, vai Tev ir aktīvs bankas konts un mobilā tālruņa numurs, kā arī, vai Tev ir deklarēta dzīvesvieta Latvijas Republikā. Kredītvēstures pārbaude šajā solī notiks tikai tad, ja aizņemsies atkārtoti no tā paša aizdevēja – nebanku kreditors var apskatīt Tavu kredītvēsturi tikai pie šī aizdevēja, līdz ar to, ātrais kredīts ar sliktu negatīvu kredītvēsturi pie cita nebanku aizdevēja var tikt Tev piešķirts.

Reģistrēšanās brīdī Tev būs jānorāda arī tas, cik lielu aizdevumu un uz cik ilgu termiņu vēlies aizņemties. Ja Tava kredītvēsture nav īpaši laba, pārdomā rūpīgi, vai Tev šāds ātrs aizdevums tiešām ir nepieciešams, un, ja ir, tad, cik lielu kredītu būtu prātīgi ņemt.

Kā atrast piemērotāko aizdevēju ar negatīvu sabojātu vēsturi?

Ātrais kredīts ar sabojātu kredītvēsturi ir pieejams pie vairākiem nebanku aizdevējiem, tādēļ, lai izvēlētos sev piemērotāko, apskati visus piedāvājumus. Ļoti svarīgi ņemt vērā tādus aspektus kā:

 • Maksimālais kredīta lielums;
 • Minimālais un maksimālais kredīta termiņš;
 • Iespēja kredīta termiņu pagarināt;
 • Procentu likme;
 • Vai ir pieejams pirmais kredīts bez maksas;
 • Kāda ir kreditora uzticamība.

Skati šos un savus kritērijus, lai saņemtu labāko no labākajiem piedāvājumiem.

Kurš aizdod ātru kredītu ar sliktu krtedītvēsturi

Arī tad, ja Tev ir slikta kredītvēsture, bet ir nepieciešams ātrais kredīts vai patēriņa kredīts, nepiesakies pirmajam kredītam, ko redzi, kad meklētājā ieraksti vārdus “ātrais kredīts ar sliktu kredītvēsturi” vai līdzīgi – ātrais kredīts ar negatīvu kredītvēsturi, patēriņa kredīts ar negatīvu kredītvēsturi. Tev ir vairākas iespējas, jo šādu pakalpojumu piedāvā vairāki aizdevēji, tādēļ kārtīgi izpēti, ko katrs no aizdevējiem piedāvā, un, ja iespējams, izmanto pirmā kredīta bez procentiem iespējas, lai par aizdevuma izmantošanu nebūtu jāmaksā procenti – tas samazinās kopējās aizdevuma izmaksas un iespējams palīdzēs Tev vieglāk tikt galā ar kredītsaistībām.

Ātrie kredīti ar kredītvēsturi

Ātrie kredīti ar kredītvēsturi ir paredzēti īstermiņa finansiālo problēmu risināšanai, tādēļ izmanto tos tikai, lai atrisinātu situācijas, kas ir saistītas ar negaidītiem tēriņiem. Aizņemies atbildīgi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *