Ātrais kredīts bez darba vietas ir populārs meklējums, jo ne visiem ir darba vieta, ko uzrakstīt kredīta pieteikumā. Ja esi zaudējis darbu, naudas plūsma var būt nepietiekama, un, lai savilktu galus mēneša beigās, Tev var būt nepieciešama ārēja palīdzība, piemēram, īstermiņa aizdevums. Tomēr viss nav tik vienkārši, kā varētu šķist, jo lielākā daļa aizdevēju, īpaši bankas, kā vienu no svarīgākajiem kredīta iegūšanas nosacījumiem, ir izvirzījuši regulāru ienākumu esamību. Un tas, protams, ir loģiski, jo aizdevējam ir jābūt pārliecinātam par Tavām spējām paņemto kredītu atdot. Tomēr, kā rīkoties situācijā, kad neliela naudas summa, lai samaksātu rēķinus, ir nepieciešama uzreiz, bet darba vietu vēl neesi atradis?

Vai ātrais kredīts bez darba vietas ir iespējams?

Teorētiski jā, jo naudu var nopelnīt arī bez oficiālas darba vietas. Dauzi no mums saņem naudu citādākā veidā, kas nav darba vieta. Vienam tā ir pensija, otram tas ir bezdarbnieku pabalsts, bet citam atkal tādi ienākumu avoti, kā autoratlīdzības, dažādi pabalsti no valsts, ieņēmumi no sava uzņēmuma.

Patēriņa aizdevumi nenodarbinātajiem

Parasti jebkāda veida aizdevuma iegūšanai Tev būs nepieciešams uzrādīt apliecinājumu tam, ka Tev ir regulāri ienākumi, tomēr šobrīd ir arī vairāki nebanku kreditori, kas izskata kredīta pieteikuma anketas arī gadījumos, kad potenciālais kredīta ņēmējs ir norādījis, ka tam nav darba vietas.

Par ātro kredītu aizņemšanos bez darba vietas

Principā var būt 3 veidu situācijas:

  • Ja Tev ir pastāvīgs darbs, ātrā kredīta iegūšana Tev nesagādās problēmas (ja atbildīsi visiem ātro kredītu piešķiršanas nosacījumiem);
  • Par regulāriem ienākumiem tiek uzskatīta arī pensija un stipendija, līdz ar to šādā gadījumā ātrais kredīts bez darba vietas Tev var tikt piešķirts;
  • Ja Tev nav tādu regulāru ienākumu kā darba alga, pensija, stipendija, vecāku dotā nauda, ātrā kredīta pieteikuma anketa tiks izskatīta individuāli – ja Tev ir laba kredītvēsture un pirms darba zaudēšanas ir bijusi laba naudas plūsma, aizdevums par spīti darba vietas neesamībai var Tev tikt piešķirts.

Tātad arī esot bez darba un regulāriem ienākumiem, Tev ir iespēja nepieciešamības gadījumā aizņemties nelielu naudas summu pie kāda no nebanku kreditoriem. Tomēr šajā gadījumā Tev vajadzētu atcerēties to, ka kreditors, vēloties sevi pasargāt, var piešķirt Tev aizdevumu ar augstāku procentu likmi nekā sākotnēji biji paredzējis.

Kā atrast piemērotāko aizdevēju bez darba?

Nebanku kreditori un to piedāvājumi ir vienkāršā veidā atrodami internetā – sameklē vairākus kreditorus, apskati citu klientu atsauksmes un pieredzes stāstus, izvērtē maksimāli un minimāli pieejamās aizdevuma summas, kā arī atmaksas termiņus. Kad būsi izvērtējis visu sev pieejamo informāciju, pazvani uz izvēlētā kreditora klientu apkalpošanas tālruni un noskaidro, kāda ir kreditora politika attiecībā uz kredītu piešķiršanu bez darba vietas. Šādā veidā Tu ļoti ātri vari iegūt atbildi uz sev interesējošajiem jautājumiem, kā arī apstiprinājumu tam, ka nepieciešamo aizdevumu varēsi iegūt. Protams, Tu vari arī vienkārši aizpildīt kredīta pieteikuma anketu un gaidīt apstiprinošu vai noraidošu ziņu no kreditora.

Patēriņa trais kredīts no aizdevējiem bez darba vietas

Ātrais kredīts bez darba vietas ir pieejams pie vairākiem aizdevējiem, tomēr pirms piesakies šādam aizdevumam, īpaši, ja esi bez darba, izvērtē ļoti rūpīgi visas iespējamās alternatīvas, kā arī savas iespējas šādu aizdevumu atmaksāt laikā. Ir svarīgi aizņemties atbildīgu un nekādi savādāk, jo ātrais kredīts bez darba vietas ir nopietns lēmums!