Ātrais kredīts naktī

Atbildes, Viss

Eiro centiĀtrie kredīti naktīs ir pieejami daudzās kredītu kompānijās, taču pieredze rāda to, ka kredītu ņēmēji, kuri aizņemas aizdevumu naktī, vairumā gadījumu, to neatmaksā vai ilgstoši pagarina aizdevuma atmaksas termiņu. Lielākā daļā kredīti, kuri tiek ņemti naktī, parasti nav kārtīgi pārdomāti vai pat tiek ņemti dažādu alkohola vai citu vielu ietekmē.

Ātrais kredīts ir pieejams visiem cilvēkiem, kuriem ir pozitīva kredītu vēsture un ir vismaz 18 gadi. Nav svarīgi vai ir diena, vai nakts, jo ātro kredītu kompānijas strādā, lai garantētu saviem klientiem visātrāko pakalpojumu sniegšanu. Tieši tāpēc ātrais kredīts naktī ir ļoti pieprasīts, jo nereti dzīvē notiek neparedzētas situācijas, kuru rezultātā steidzami ir nepieciešama nauda.

Kad runa ir pat Latvijas likumdošanu un ātrajiem kredītiem naktīs, tad pēc likuma ir aizliegts izsniegt ātros kredītus naktī. Šāds likums ir spēkā tikai pēdējo gadu laikā, taču neviens ātrais kredīts nedarbojās pa nakti. Protams, ka pieteikties ātrajam kredītam var gan pa dienu, gan arī naktī, taču tas tiek apstiprināts tikai tad, kad ātro kredītu kompānijas darbinieki to izdara. Parasti tas notiek darba laikā. Ātrā kredīta aizņemšanās naktī tika radīta, lai sniegtu iespēju cilvēkiem aizņemties naudu arī diennakts tumšajā laikā, kad ir notikusi kāda neparedzama situācija, kuras atrisināšanai ir nepieciešami papildus līdzekļi. Šajos gadījumos tad bija iesējams ar interneta palīdzību pieteikties aizdevumam, kas 15 minūšu laikā būs Jūsu bankas kontā.

Izņēmumi bija tad, ja Jūsu banka nepiedāvāja šādu pakalpojumu, kur ir iespējams naudu pārskaitīt un saņemt arī naktī. Lai gan sākotnēji šis pakalpojums tika iecerēts ar labiem nodomiem, liela daļa kredītu ņēmēji to sāka izmantot sliktiem mērķiem, un it sevišķi jaunieši sāka ņemt kredītus naktī, kad jau tā bija iedzēruši par daudz, un nespēja kontrolēt savu rīcību. Tas diemžēl neko labu nedeva, jo šo naudu agrāk vai vēlāk ir jāatmaksā, taču jaunieši ar saviem ienākumiem, to nespēj izdarīt. Tieši tāpēc arī LNKA nolēma, ka visi apvienības locekļi vairs kredītus naktī neizsniegs, jo ne tikai medijos sāka parādīties bēdu stāsti par cilvēkiem, kas reibumā ir aizņēmušies un nezina ko darīt, bet šī ziņa pat nonāca līdz mūsu valdībai, kur tika ierosināts izveidot likumprojektu, kas ar likumu aizliegtu izsniegt kredītus nakts stundās.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *