Ātrais kredīts brīvdienās

Aizdevumi, Visi aizdevēji, Viss

Brīvdienas ir pats labvēlīgākais laiks impulsīviem pirkumiem, īpaši, ja darba nedēļas laikā strādāts tik intensīvi, ka iepirkties nav bijis laika, bet, pienākot nedēļas nogalei, grūti rīkoties ar vēsu prātu. Ja impulsīva rīcība ir viens no Taviem klupšanas akmeņiem un ja Tu baidies, ka brīvdienās varētu iztērēt vairāk, kā gribi, ir daži paņēmieni, kas ļaus Tev pieturēt savu naudu.

  1. Iesaisti uzticamības personas.

No piektdienas pēcpusdienas līdz pirmdienas rītam uztici savu kredītkarti vai bankas konta kodu karti sev uzticamam biedram. Vari tāpat uzticēt viņam savu ID karti, pasi vai vadītāja apliecību, tādējādi liedzot sev ikvienu iespēju noformēt kredītu ātro kredītu izsniedzēju filiālēs.

  1. Iesniedz pieteikumu kredītu izsniegšanas aizliegumam.

Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācija (LAFPA) piedāvā cilvēkiem, kuri viegli ļauj ievilināt sevi ātro kredītu valgos, ietvert viņus speciālā kredītu noformēšanai liegto personu sarakstā. Tādā gadījumā, pat ja Tev radīsies vēlme ņemt kredītu, ātro kreditētāju – LAFPA biedru – datubāzēs glabātā informācija ziņos uzņēmumiem, ka Tev kredītu nedrīkst izsniegt.

Ja Tu esi pārliecināts, ka varēsi veikt aizņēmuma atmaksu, ja kredīts nepārsniedz 30 – 40 % no taviem ikmēneša ienākumiem, kā arī, ja tas netiek ņemts cita kredīta segšanai vai ilgtermiņa finansiālo problēmu risināšanai, tad kredīta noformēšana brīvdienās arī ir iespējama. Ja vēlies noskaidrot, kā aizņemties papildu naudu nedēļas nogalēs, atrodu, ka ir ātro kredītu izsniedzēji, kuri, neraugoties uz cilvēku paradumiem, pat izmantojot tos, reģistrāciju kredītiem pieņem un aizņēmumus izsniedz arī brīvdienās. Pieteikumu iesniegšanas laika vienīgais ierobežojums ir aizdevēja darba laiks, tātad to nevar izdarīt tikai naktīs. Meklējot piemēru, iegāju Vivus un SMScredit biežāk uzdoto jautājumu lapās. Šie aizdevēji savās vietnēs apliecina, ka nauda pēc pieteikuma apstiprināšanas un aizdevēja darba laikā (ja klienta konts ir Swedbankā, Citadele bankā, Nordea bankā, DNB bankā vai Norvik bankā) 98 % gadījumu klienta kontā nonāk pēc 10-15 minūtēm pēc aizņēmuma apstiprināšanas. Bigbank ieskaita aizdevuma summu klienta norēķinu kontā 2 darba dienu laikā pēc līguma parakstīšanas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *