Apkopojums

Viss

Ātros kredītus parasti izsniedz 10 līdz 30 minūšu laikā un ātro kredītu nodrošinājums ir klienta ienākumi. Tādēļ ātrajiem kredītiem nav nepieciešama ķīla vai galvotājs. Tomēr tā kā šiem kredītiem nav nedz ķīlas, nedz galvotāja, tie tiek izsniegti uz termiņu līdz 30 dienām un pārsvarā maksimāli pieejamā summa svārstās starp 400 līdz 500 eiro. Ātrajiem kredītiem var pieteikties internetā un to saņemšana arī norit elektroniski, proti kredīta summa tiek pārskaitīta uz aizņēmēja bankas kontu. Tā kā viss norit elektroniski un praktiski nav nepieciešami nekādi dokumenti ātros kredītus ir iespējams saņemt mazāk, kā vienā stundā, dažreiz mazāk, kā 10 minūtēs.

Lai varētu pieteikties ātrajam kredītam, ir jābūt pilngadīgam ar regulāriem ienākumiem un labu kredītvēsturi. Tomēr tā kā Latvijā lielākā daļa aizdevēju ir sociāli atbildīgi, tie izsniedz ātros kredītus cilvēkiem, kuri ir sasnieguši vismaz 20 gadu vecumu. Nedrīkst arī aizmirst, ka ir nepieciešams bankas konts, mobilais tālrunis un e – pasta adrese. Būs arī nepieciešams viens eiro cents, kuru reģistrēšanās brīdī nāksies pārskaitīt aizdevējam, lai tas tik tiešām varētu Jūs identificēt.

Ātros kredītus galvenokārt izmanto cilvēki, kuri nonākuši negaidītās finanšu grūtībās. Ātrie kredīti palīdz cilvēkiem atrisināt dažādas steidzamas finanšu problēmas, bet jāatceras, ka par ātro kredītu izmantošanu, tāpat kā par jebkuru citu kredītu ir jāmaksā procentu maksa. Tādēļ ātros kredītus nevajadzētu izmantot vieglprātīgi, bet gan tikai tad, kad tie patiešām ir vienīgā iespēja, kā tikt pie finanšu līdzekļiem. Ātros kredītus nekādā gadījumā nevajadzētu izmantot citu parādsaistību dzēšanai, jo tādā vaidā Jūs iekuļaties vēl lielākos parādos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *