Aizdevumi parādniekiem

Viss

MonētasNokļūšana parādnieku sarakstā, nav tikai formalitāte, jo sabojājot kredītvēsturi, rodas vairāki šķēršļi dažādu, ikdienā visai ierastu pakalpojumu saņemšanai. Parādniekiem, pastāv ierobežojumi saņemt dažādus pakalpojumus, kuru apmaksa veicama uz nomaksu, piemēram, iegādāties mobilo telefonu, pieslēgt internetu, televīziju vai mobilos sakarus un saņemt aizdevumus.

Aizdevumu saņemšana ar sliktu kredītvēsturi, nav neiespējama, taču ir krietni vien sarežģītāka, kā cilvēkiem, kuru kredītvēsture uzskatāma par labu. Tas skaidrojams, ar to, ka aizdevējiem palielinās risks neatgūt naudu vai atgūt no ar nokavēšanos, kas tam radītu ievērojamus zaudējumus.

Lielāka iespēja saņemt aizdevumu internetā parādniekiem pastāv, piesakoties nelielam kredītam pie kāda no nebanku aizdevējiem. Nelielu aizdevumu atmaksas termiņi parasti ir īsāki, kas samazina aizdevēja risku, neatgūt aizdoto naudu ilgu laika posmu. Ne visi nebanku aizdevēji ir gatavi izsniegt kredītu personām ar sliktu kredītvēsturi, taču, tā kā to kredītu piešķiršanas noteikumi mēdz būt dažādi un katra klienta iesniegums tiek skatīts individuāli, nepieciešamības gadījumā vienmēr pastāv iespēja mēģināt.

Gadījumā ja esat parādnieku saraksta, taču aizdevums patiešām nepieciešams un citi risinājumi nepastāv, piesakoties aizdevumam nedrīkstētu aizmirst, ka iespēja saņemt atteikumu ir visai augsta, tāpēc noraidīta kredīta pietikuma gadījumā, noteikti griezieties pie cita aizdevēja. Latvijā darbojas vairāki desmiti nebanku aizdevēju līdz ar to iespējamība, ka kāds no tiem būs gatavs uzņemties risku un izsniegt aizdevumu, pastāv.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *