Aizdevēju izvērtēšana

Viss

Daudzi aizdevēji ir izveidojuši lojalitātes programmas. Šādi, kļūstot par pastāvīgu klientu, jūs varat ietaupīt līdzekļus aizdevuma komisijas apmaksai. Jāizvērtē cik lielu atlaidi konkrētais aizdevējs piedāvā un varat izdarīt savu izvēli. Ja divi aizdevēji izsniedz aizdevumu uz vienādiem noteikumiem ar vienādu komisijas maksu, bet atšķiras lojalitātes bonusi, jūsu izvēle kritīs par labu tam kura lojalitātes programma sniegs lielāku atlaidi.

Kredītu pagarināšana

Nauda

Pagarināšana ir ļoti svarīga gadījumos, kad nespējat veikt atmaksu noteiktajā laikā. Pagarināšanas izmaksas, parasti, ir atkarīgas no aizņēmuma lieluma un termiņa uz kādu vēlaties veikt pagarināšanu. Vairāki aizdevēji atļauj veikt pagarināšanu tikai 2 vai 3 reizes. Jāņem vērā iespējas ka var atgadīties kādi neparedzēti notikumi, kas var ietekmēt iespēju veikt atmaksu noteiktajā laikā.

Ne visi aizdevēji piedāvā aizdevuma atmaksas summas pārrēķinu, ja veicat priekšlaicīgu atmaksu. Veicot atmaksu priekšlaicīgi aizdevējs var aprēķināt komisijas maksu par šo laiku, šādi jūs varat ietaupīt līdzekļus uz komisijas maksu. Ja tāda iespēja netiek piedāvāta, varat apskatīt aizdevējus kas to piedāvā.

Pirmais kredīts bez komisijas

Ļoti bieži ir sastopams, ka aizdevējs pirmo kredītu izsniedz bez komisijas maksas. Ja aizņematies 50 eiro uz 30 dienām, tad atmaksājat šos pašu summu. Bet ne visi to piedāvā un ja esat jauns klients vai neplānojat ņemt citus aizdevumus, iespēja nepārmaksāt ir ļoti izdevīga.

Kam pieejams aizdevums?

Ja esat 19 gadus vecs, ne visi aizdevēji jums izsniegs aizdevumu. Tādēļ svarīgi ir pārliecināties, ka atbilstat vecuma ierobežojumam. Dažādi aizdevēji izvirza dažādus ierobežojumus vecuma ziņā. Ja tas ir aktuāli jūsu gadījumā, tad noteikti pievērsiet uzmanību šim faktoram. Tāpat ir citi noteikumi, kas var atšķirties no aizdevēja pie aizdevēja. Pirms pieteikties ir jāizvērtē sava atbilstība konkrētajiem noteikumiem.

Piedāvājumu ir ļoti daudz un tikai salīdzinot vairākus jūs spēsiet atrast sev piemērotāko un izdevīgāko.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *